Jump to content



πΟΤΕnet+Connx+Χρεώσεις.


Athens2004

Recommended Posts

Λοιπον :D .

Aγορασα ενα conn-x πριν κανα 5μηνο . Το οποιο πακέτο είχε χοντρικά 130e . Και το χρέωσα στο σταθερό ανα δίμηνο που ερχεται ο λογαριασμός . Το πρώτο 2μηνο ολα καλά , το 2ρο μου χρεώνουν 60e λάθος [οπως καπου ειχα ξαναπει . 60e ξεκάρφωτο ]

Ερχεται και αυτο ο λογαριασμός και λέω .

[αντιγραφή απο τον αναλυτικό ] .

adsl OTE [6 μηνη προσφορα Connx 2006 Παγια τέλη βασικη ταχύτητα 01-12-2006-31/01/2007 = 28e ,

adsl OTE [6 μηνη προσφορα Connx 2006 Παγια τέλη 01-12-2006-31/01/2007 = 8,98e ,

Ατ-34 otenet isdn 64k (με ondsl econo 08/06 (εδω γραφει το τηλ μου) = 60e !!!!!!!!!!!

Ατ-34 otenet isdn 64k (με ondsl econo 09/06 (εδω γραφει το τηλ μου) = 60e !!!!!!!!!!!

wtf ρε παιδες υπάρχει περίπτωση να έχω για μια 768/192 [αναβαθμιση απο 384 τον Σεπτεμβριο που ολοκληρωθηκαν οι αναβαθμισεις] 140e περιπου απο adsl :S

Πηγα στον οτε και μου ειπαν οτι ειναι λαθος αλλα δεν μπορουν να βρουν ακρη [μια δεν απανταν στα κεντρικα κλπ κλπ κλπ ] wtf τι κανουμε ? δικηγόρο ?

Link to comment
Share on other sites

Αμάν μωρέ με αυτους στον OTE.. και εγώ πλήρωνα παλιά με τον ίδιο τρόπο που πλήρωνεις και εσύ τώρα και μου χρεώνανε στο λογαριασμό του ΟΤΕ ότι ήθελαν... μια φορά μου χρέωσαν την ενεργοποιήση ενώ είχε γίνει και τη έιχα πληρώσει κανονικα...! Την έκοψα την ΟΤΕnet και απο τότε αγοράζω τα πακετά της FORTHnet...τουλάχιστον εδώ ξέρεις τι πληρώνεις..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.