Jump to content


Καινoυργια εταιρεια στο παιχνιδι - ON Telecoms


Daytime Dreamer

Recommended Posts

Κι εγώ έτυχε να μάθω κάποια πράγματα για τη συγκεκριμένη εταιρία από τον Οκτώβρη του 2006 που έκανε και τις απαραίτητες έρευνες αγοράς μέσω διαφόρων εταιριών που κάνουν γκάλοπ..! Πρόκειται για εταιρία που απότι έλεγαν τότε θα χτύπαγε τις τιμές σε σημαντικότατο βαθμό και θα προσέφερε υπηρεσίες σε μορφή πακέτου (απεριόριστη τηλεφωνία.. μάλλον VoIp, adsl σε πολύ μεγάλη ταχύτητα γύρω στα 24Μbps, καλωδιακή TV), με ενιαία χρέωση ανα μήνα γύρω στα 30 - 35 ευρώ...!...Τονίζω(!).. έτσι έλεγαν τότε περί των προοπτικών της εταιρίας.. τώρα το αν θα ισχύσουν αυτά ο χρόνος θα δείξει..!

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω διαβασει στο adslgr δεν θα λειτουργήσει οπως οι άλλοι μεχρι τώρα ως μεταπωλητής υπηρεσιών του οτε αλλα θα ξεκινήσει να δίνει κατευθειαν.

πιθανον σε κανα μηνα να ανακοινώσουν τι προκειται να γίνει

Link to comment
Share on other sites

από όσα που έχουν ειπωθεί απο κάποιο άτομο μέσα έχει σκάψει ήδη αρκετές περιοχές. και σε λίγες μέρες θα αρχίσει να ακούγετε. λένε ότι θα έχουν πολύ καλές ταχύτητες. απο τιμές δεν ξέρω τπτ.

PS καμμία σχέση δεν εχω με την εταιρία ούτε καμμια όρεξη για διαφήμιση έχω :p

otenet έχω ο καιμένος

PS2. πρώτο πόστ μετά απο 1 χρόνο και . ναι είμαι τεμπέλης

Link to comment
Share on other sites

ειχα ακουσει για μια εταιρια που 8α 8ερει triple play Ελλαδα.η οποια ξεκινησε απο Ιταλια και δραστηριοποιειται σε Ιταλια-Γερμανια-Αγγλια.και μαλιστα η φαση ξεκινησε απο Ελληνες.εαν ειναι αυτη η εταιρια τοτε απο πισω ειναι μεγαλα κεφαλια (σχεδιαστικα) που μεχρι προτεινως ηταν στον ΟΤΕ και στην Vodafone.

εαν διασταυρωσω την πληροφορια 8α ενημερωσω.

ναι το διασταυρωσα και η εταιρια αυτη ειναι αυτη στην οποια αναφερ8ηκα πιο πανω.ο Μανασης ειναι το στελεχος που δραστηριοποιειται εδω και χρονια στις τηλεπικοινωνιες.

απο οσα ξερω (απο πρωτο χερι ας πουμε) ειναι οτι 8α παρεχουν με τη μια triple play κατι το οποιο εοχυν κανει και σε Ιταλια-Ολλανδια-Αγγλια και ενω μαλιστα η Vodafone απετυχε :hehe: .χ8ες ειχαν επισημη συνεντευξη τυπου και υποστιριζουν οτι ειναι οι μοναδικοι που εχουν την τεχνογνωσια για να δωσουν triple play κατι που η forthnet (πχ) 8α δωσει μαλλον κατα το 2008

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 17:30]

ειχα ακουσει για μια εταιρια που 8α 8ερει triple play Ελλαδα.η οποια ξεκινησε απο Ιταλια και δραστηριοποιειται σε Ιταλια-Γερμανια-Αγγλια.και μαλιστα η φαση ξεκινησε απο Ελληνες.εαν ειναι αυτη η εταιρια τοτε απο πισω ειναι μεγαλα κεφαλια (σχεδιαστικα) που μεχρι προτεινως ηταν στον ΟΤΕ και στην Vodafone.

εαν διασταυρωσω την πληροφορια 8α ενημερωσω.

αν μπεις στο site της και δεις το ΔΣ. ειναι μεσα ο μανασης σιγουρα του οτε και κάποιοι αλλοι. οποτε προφανως γιαυτή εχεις ακουσει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από slaught [Σήμερα, στις 10:13]

Ρε παιδια ειδα στο net οτι με πιανει το δικτυο τους,πηρα τηλ και μου ειπαν οτι μπορω να παρω 10 Mbit γραμμη.Λετε να κανω μια γιατι με 40 ευρω το μηνα ειναι καλα λ7.

κανε μια βολτα απο το adslgr.com εχουν ολοκληρό θέμα που αναλύουν τα πάντα.

αν δεν σε νοιαζει η τηλεφωνία τοτε είναι καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από slaught [31-01-2007 12:13]

Ρε παιδια ειδα στο net οτι με πιανει το δικτυο τους,πηρα τηλ και μου ειπαν οτι μπορω να παρω 10 Mbit γραμμη.Λετε να κανω μια γιατι με 40 ευρω το μηνα ειναι καλα λ7.

Καλα δεν είπες ναι ακομα ??? εγω δυστυχώς πηρα και μου ειπαν οτι αργω ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.