Jump to content



Μυστικες σελιδες!


carlitofj

Recommended Posts

http://mystikes.selid.es

Τρελο site το οποιο φιλοξενει ενα game με γριφους!Σκοπος σας ειναι να βρειτε το Link που θα σας οδηγησει στον επομενο γρυφο!Το Link βρισκετα μεσα στην σελιδα που καθε φορα βρισκεστε!

ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από apostolis22 [Σήμερα, στις 23:55]

Πω και εγώ εκεί έχω κολλήσει, στο 7..

Κάποιος τίτλος τραγουδιού υποψιάζομαι οτί είναι..Δώσε μας μας μια μικρή βοήθεια χωρίς να πεις λύση:)

Λαλακια!Στο 8 εχω κολλησει.Λαθος μου.Ειναι λιγο παλουκι το 7 η αληθεια!Αυτο που σου δινει στο 7 το χρησιμοποιεις ετσι οπως ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη για την αργοπορεια αλλα δεν ειχα δει τις απαντησεις.

Για το 7 λοιπον. Ολα φαινονται ενταξει. Δεν χρειαζεται να κανεις και πολλα για να προχωρησεις. Η απαντηση σου δινεται. Οχι ομως γραπτα. Γι' αυτο ακουσε την. Οπως ενα τραγουδι που ακουσες στο δρομο, σου αρεσε και οταν γυρισες σπιτι θελησες να το ξανακουσεις.

Για το 8. Στη σελιδα 4 μαθαμε κατι πολυ σημαντικο. Οτι η αληθεια μπορει να ειναι μπροστα στα ματια μας. Η ιστορια μας αποτελει το μελλον μας. Μην την ξεχναμε. Το παθhμα λοιπον ας μας γινει μαθημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha

Eλυσα την πρωτη δεκαδα. Αργοτερα συνεχιζω!

μία απο τα ίδια:D

Αρχική απάντηση από jpavly

Εγώ γιατί το έχω τελειώσει από μήνες? :p

και τα 11 Level ρε θηρίο :blink:

εγώ τώρα είδα ότι έχει και άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.