Jump to content



ASUS EN8800GTS ή XFX Geforce 8800GTS


Sir_Builder

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια.Μπορειται να μου προτεινεται μια απο τις παραπανω 2 καρτες γραφικων?Απο μια προχειρη συγκριση που εκανα ειδα οτι εχουν ακριβως τα ιδια χαρακτηριστηκα.Ακουω γνωμες.........................

Link to comment
Share on other sites

Σ'αυτες τις καρτες το chip ειναι το ιδιο οποτε παρε την φθηνοτερη αλλωστε σε κανενα χρονο θα ψαχνεις παλι για καινουργεια οποτε μην ψαχνεσαι, παρε την πιο φθηνη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sir_Builder

Mια και θα παρω Asus μητρικη θα παρω και Asus καρτα γραφικων για να την συνδυασω.:cool:

Δεν παιζει ρολο....

Για δες και τi συνοδευτικα εχει η καθε μια....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μην ξεχνας οτι στα μεσα του Φλεβαρη αναμενονται και οι 8800 GTS 320 ΜΒ με τιμες κοντα στα 300 Ευρουλακια + το γεγονος οτι Μαρτιο αναμενουμε και την Καναδεζα με το R600 της...:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983 [Χθες, στις 23:47]

GTS απο Multirama με 389...σήμερα χτύπησα μια:)

ειχε και το dark messiah; αν ναι τοτε ξεπερναει τις αλβατρον twintech e-vga

και γινεται η καλυτερη επιλογη για gts:T:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηρα την Asus, η οποια ομως ηρθε στο κουτι της κανονικα με τα cd τα καλωδια κτλ αλλα δεν ηταν κλεισμενη με σελοφαν ή κατι αλλο.Υπαρχει περιπτωση να ηταν χρησιμοποιημενη?

Το λεω αυτο γιατι την ειχα παθει με μια αλλη καρτα παλαιοτερα την οποια μου ειχαν στειλει καμμενη απο overclocking και δεν δουλευε σωστα.Εβγαζε γραμμες κτλ.

Συνηθως οι καρτες ειναι σφραγισμενες ή απλα μεσα στην σακουλιτσα τους και στο κουτι τους?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.