Jump to content



Υπάρχουν κενά DVD σαν γνήσια;


paulxgr

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ...

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΕΝΑ DVD ΟΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΟΨΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΙΜΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΝΙΣΙΑ!...:dots:

ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ... ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΚΛΠ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!!!!!!:worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paulxgr [Σήμερα, στις 23:21]

Paidia eimai kainourios sto site kai psaxw kati edw kai kairo...

psanw na vrw kaina dvd pou apo thn katw meria na einai asimi san ta original dvd px: tainiwn, apo periodika efimerides klp...:dots:

Opios kserei kati pou mporw na ta vrw as m apantisei pls!!!!:worship: :worship:

Οπως ειπε και ο mech πρεπει να αλλαξεις το Post σου στα Ελληνικα αλλιως απαντηση δε θα παρεις!Γιατι ομως υποψιαζομαι οτι τα θελεις για παρανομη χρηση?

EDIT: Και μη χρησιμοποιεις κεφαλαια!Ειναι σα να φωναζεις!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [Σήμερα, στις 00:32]

Καλο θεμα.Ξερει κανεις γιατι ειναι σχεδον ολα μωβ??

Ενω τα γνησια ασημενια.

Προφανως για να ξεχωριζει το γνησιο απο το αντιγραμμένο!Δε μπορω να φανταστω αλλο λογο

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Ο τρόπος που γράφονται τα γνήσια cd/dvd διαφέρει από τον τρόπο που γράφει ένα recorder στo pc. Κάτι για "καλούπια" μου είχαν πει στην έκθεση που είχα ρωτήσει σε κάποιο περίπτερο σχετικό. Λεπτομέριες δε μου είπε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zaxos

Δεν γίνεται. Ο τρόπος που γράφονται τα γνήσια cd/dvd διαφέρει από τον τρόπο που γράφει ένα recorder στo pc. Κάτι για "καλούπια" μου είχαν πει στην έκθεση που είχα ρωτήσει σε κάποιο περίπτερο σχετικό. Λεπτομέριες δε μου είπε...

Aυτη νομιζω ειναι η σωστη εξηγηση για το οτι δεν υπαρχουν στην αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wicked [Σήμερα, στις 05:32]

Ακόμα όμως και ασημένια να ήταν, όπως είπε και ο zaxos, θα φαινόταν πόσο "έκαψε" το recorder στην ασημένια επιφάνεια. Όποτε δώρο άδωρον.

Κοιτα εχω δει ασημενια δισκακια οπου φενοταν το ποσο "εκαψε" το recorder οποτε... αθτο δε μ λεει κατι...:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paulxgr [Χθες, στις 23:21]

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ...

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΕΝΑ DVD ΟΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΟΨΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΙΜΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΝΙΣΙΑ!...:dots:

ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ... ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΚΛΠ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!!!!!!:worship: :worship:

Ακομα δε μας ειπες ομως γιατι τα χρειαζεσαι!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.