Jump to content


περί αξιοπιστίας πλαισίου


DVD_GR

Recommended Posts

Σημερα μολις ηρθε..αφιερωμενο σε οσους λενε οτι ειναι καλο μαγαζι...

DSC00217.jpg

ουτε την ψυκτρα δεν ειχα βαλει και το ειδα καμμενο μεσα στην μαυριλα...

Πριν 3 μερες με παιρνουν απο το μαγαζι απατη και μου λενε..

ΕΙΝΑΙ η τελευταια μητρικη να σας την βαλουμε χυμα χωρις παρελκομενα?

Λεω αν ειναι καλα και παιζει δεν με πειραζει αρκει να εχει εγγυηση...

Μου λενε μην ανησυχειτε ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ....

ΕΠΕΙΔΗ ξερω οτι καποιο εδωμεσα δουλευουν εκει,

θα παρακαλεσω να αναλαβουν καποιες ευθυνες για αυτο το γεγονος...

Τα εχω παρει παρα πολυ ασχημα με το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

καινουρια σημερα ηρθε...μεσα στη μαυριλα...ουτε την ψυκτρα δεν ειχα βαλει...

παιρνω τωρα τηλ να ερθουν να την παρουν...

edit και με χειροκολλησεις...

αυτο δεν παει RMA ουτε με σφαιρες στην DFI...

τι πιο ευκολο να κοροιδεψουν καποιον πελατη απο την επαρχια...

(εχει ξαναγινει πολλακις)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Μας πεθανες....imageshack!!

Δηλαδη την εβαλες και δεν δουλευει?

δεν προκειται να βαλω στο ρευμα μητρικη που εχει ερθει και πληρωθει ως καινουρια μεσα στην μαυριλα και με κολληση στο χερι,διοτι δεν εχει καμια ελπιδα ΠΟΤΕ να παει rma...

ε ρε ξυλο που θελουν...

(4 the record και ο επεξεργαστης εχει χρησιμοποιηθει,τωρα θα ανεβασω εικονα)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η περίπτωσή σου είναι μεμονωμένη και δεν νομίζω ότι αντιπροσωπεύει το Πλαίσιο που γνωρίζουμε όλοι μας, από την άλλη όμως δεν αμφισβητώ αυτό που σου συμβαίνει.

Απλά χρησιμοποιείς βαριές εκφράσεις και δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος.

Αν η εταιρεία αναλάβει να την πάρει πίσω και να σου δώσει μια καινούρια τότε είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Στον Μάκη γρήγορα.....!!!!!

και ΑΠΟΛΥΣΗ του υπευθύνου ΤΩΡΑ.

Λάθος ξελάθος....καταλάθος δεν ξέρω γω τι..... τελικά κάποια στιγμή κάποιος πρέπει να πληρώσει και κάτι!!!!!!

Αρχική απάντηση από dubber

Απλά χρησιμοποιείς βαριές εκφράσεις και δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος.

Αν η εταιρεία αναλάβει να την πάρει πίσω και να σου δώσει μια καινούρια τότε είσαι οκ.

Βαριά έκφραση? Πλήρωσε ο άνθρωπος ή όχι;

Δηλ ο υπάλληλος του πλαισίου είναι μάγκας που πάει να βγάλει κάτι από το τίποτα; Και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι μπορεί να κερδίσει με αυτόν τον τρόπο!

Και τι σχέση έχει αν η εταιρία πει ΝΑΙ (που θα πει) με τον Πλαίσιο (μεμονωμένα ή όχι) που ακολούθησε GREEK ways?

Link to comment
Share on other sites

Eμεvα μou πouλησαv για καιvouρια εvαv Seagate sata 200gb με φαγωμεvεσ τισ βoλτεσ και netgear pci wireless card με στραβωμεvη τηv ακιδα και παραμoρφωμεvη τηv εγκoπη που βιδωvει παvω στo κouτι. Evvoειται πωσ δεv μπηκα καv στη διαδικασια vα τouσ ζητησω rma!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DVD_GR -> Πριν 3 μερες με παιρνουν απο το μαγαζι απατη και μου λενε..

ΕΙΝΑΙ η τελευταια μητρικη να σας την βαλουμε χυμα χωρις παρελκομενα?

Λεω αν ειναι καλα και παιζει δεν με πειραζει αρκει να εχει εγγυηση...

Μου λενε μην ανησυχειτε ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ....

ΕΠΕΙΔΗ ξερω οτι καποιο εδωμεσα δουλευουν εκει,

θα παρακαλεσω να αναλαβουν καποιες ευθυνες για αυτο το γεγονος...

Τα εχω παρει παρα πολυ ασχημα με το θεμα...

Έτσι ακριβώς (την είχα παραγγείλει καινούργια, ήταν σε προσφορα 79 Ευρώ - OXI ΑΠΟ STOCK HOUSE, αλλα από το "κανονικό" online-shop του ΠΛΑΙΣΙΟΥ) είχα πάρει και εγώ την "πρωην" ASUS P5ND2 SLI Delouxe. Με πηραν τηλεφωνο μου είπαν ότι είναι "σκετη" η ΜοΒο χωρίς τίποτα μέσα (καλωδια, sli-bridge, backplate κτλ) και μου ήρθε ΣΚΕΤΗ μέσα σε ένα σκετο χαρτόκουτο άσχετο με ενα αυτοκόλητο του Πλαισιου επάνω που έγραφε μέσα στους κωδικούς και "RMA νουμερο", με ενα αντιγραφο CD με drivers (από την P5ND2 SLI και όχι την DELUXE). Ήταν στην πένα όμως, δεν φαινόταν used και δούλεψε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ για 5 μήνες με O/C χωρίς να κάνει "περίεργα".
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να καταλαβω τι σημαινει

''ειναι η τελευταια μητρικη.....να σας τη βαλω χυμα ή με παρελκομενα?''

σε ΒΤΟ μπηκε?μονη της την αγορασες?

για καντα λιγο πιο λιανα ρε φιλε....γιατι οπως τα εχεις γραψει πολλα μπορει να υποθεσει καποιος και στην τελικη να απεχει πολυ απο την πραγματικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Βαριά έκφραση? Πλήρωσε ο άνθρωπος ή όχι;

Δηλ ο υπάλληλος του πλαισίου είναι μάγκας που πάει να βγάλει κάτι από το τίποτα; Και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι μπορεί να κερδίσει με αυτόν τον τρόπο!

Έχει πέρα για πέρα δίκιο αλλά δεν γίνεται απατεώνας το plaisio επειδή αυτός που του την έστειλε τον έπαιξε κοινώς...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.