Jump to content



ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ FULL ATX BEING!!!


JIMPRO

Recommended Posts

Αν δεν κανω λαθος ειχαν εντοπιστει τετοια κουτακια απο καπιο χρηστη σε ενα μαγαζι στα πετραλωνα....Αν δεν κανω λαθος λεγοτανε pC Solution....Kαι απο τιμη ειχε μονο 45 euros....:-O

Αν τα εχει ακομα απλα κορυφη!Θα προσπαθησω να βρω την διευθηνση του μαγαζιου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber

Εχω ένα παρόμοιο έξω από την πόρτα μου έτοιμο για πέταγμα, θα στο βγάλω κάποιες φωτό να δεις αν σου κάνει

Δεν του κανει!!!!!!!!Μενει μακρια!!!!!!!!Αλλα σε εμενα που μενω κοντα μου κανει!!!!!!!!!!:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Το ειχε πριν καποια χρονια στο ram-shop στην στουρναρη και αν θυμαμαι καλα ηταν στα 70-80 αλλα δεν το φερνουν πλεον. Παρομοια σε μεγεθος και στυλ ειναι τα addtronics που φερνει η Checkmate @ ~100.

Εναλλακτικα στο ιδιο μεγεθος εχει ενα chieftec μαυρο στο πλαισιο στα 90-100, Noμιζω λεγεται ΒΑ-01 ή καπως ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το μαγαζι ειναι στην οδο Κειριαδων λιγο μετα την πειραιως.Απλα αποτι ειχα μαθει πριν λιγες βδομαδες τα συγκεκριμενα κουτακια ειχαν τελειωσει και δεν ηξερε ποτε ακριβως θα ερθουν παλι καινουργια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από petros@idk$

Λοιπον το μαγαζι ειναι στην οδο Κειριαδων λιγο μετα την πειραιως.Απλα αποτι ειχα μαθει πριν λιγες βδομαδες τα συγκεκριμενα κουτακια ειχαν τελειωσει και δεν ηξερε ποτε ακριβως θα ερθουν παλι καινουργια...

:flower::flower::flower::flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber

Αυτό είναι, αν σε ενδιαφέρει ακόμα πες μου να κανονίσουμε να το πάρεις.

picture055resizekd7.th.jpg picture056resizefv0.th.jpg picture057resizebl0.th.jpg

Βρε πωρωμένε! Ό,τι αυτοκόλλητο έπαιρνες από περιοδικά tuning το έβαζες απάνω?!?!? :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.