Jump to content


’λλη κάρτα ήχου εκτός απο creative υπάρχει ?


Trooper

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Trooper [Χθες, στις 10:15]

Υπάρχει καποια κάρτα ήχου που να είναι καλύτερη απο πχ την X-Fi της creative αυτή τη στιγμή? Ακόμα δεν εχει βγάλει final drivers για τα vista, και ναι μεν παίζει κανονικά ο ήχος κλπ, οποτε του τη βαρέσει απλά σταματάει να παίζει και θέλει restart. Ισως να φταίνε και τα vista δε μπορώ να καταλάβω. Διαβασα και κάπου οτι στα vista δε παίζει native με το HAL , και καπως μου ξύνισε...

Για τα παιχνιδια η Χ-FI ειναι η καλυτερη

Ομως για καθαρα επαγγελματικους σκοπους υπαρχουν και καλυτερες

Αρχική απάντηση από knight_77 [Χθες, στις 10:36]

Mια καλη εναλλακτικη λυση ειναι η καινουρια καρτα ηχου της Razer, AC-1 Barracuda

Εχει αθλια driver απο οτι ακουω η συγκεκριμενη λυση

Αμα θες καρτα ηχου για σοβαρο gaming η Χ-FI ειναι μονοδρομος

Δεν υπαρχει καλυτερη απο οποια πλευρα και να το δεις σε οτι αφορα τα παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα σήμερα τη baraccuda της razer. Απο τα διάφορα που διάβασα, αλλοι λέγανε για καλύτερο ήχο σε μουσική κλπ, αλλοι οτι δε φτάνει την Χ-FI στα παιχνίδια και ίσως να έχουν δικιο.. Το πρόβλημα ειναι οτι η creative κανει νερά σε μένα στα vista και ειναι εκνευριστικό. Θα τη δοκιμάσω και αν δε μου αρέσει θα γίνει δώρο στη γυναίκα μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Τσίμπησα σήμερα τη baraccuda της razer. Απο τα διάφορα που διάβασα, αλλοι λέγανε για καλύτερο ήχο σε μουσική κλπ, αλλοι οτι δε φτάνει την Χ-FI στα παιχνίδια και ίσως να έχουν δικιο.. Το πρόβλημα ειναι οτι η creative κανει νερά σε μένα στα vista και ειναι εκνευριστικό. Θα τη δοκιμάσω και αν δε μου αρέσει θα γίνει δώρο στη γυναίκα μου :hehe:

Ο ορισμός της ανυπομονησίας αυτό το παιδί! :p

Τυχερή η γυναίκα σου. :p

Link to comment
Share on other sites

Hi there,

Thank you for your kind understanding and patience.

Our driver developers are already working on a Vista supported driver, however we are unable to provide a date for its release at this point in time. Rest assured that the Vista drivers will be released in time to come.

Thank you for your patience.

--------------------------------------

Αυτάααα, παμε γι αλλα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.