Jump to content



Που μπορώ να αγοράσω καλώδιο υπερύθρων για το τηλεχειριστήριο της κάρτας τηλεόρασης ?


Mainframe

Recommended Posts

Παίδες ξέρει κανείς σας που μπορώ να αγοράσω / βρω καλώδιο υπερύθρων ( το γνωστό ματάκι) για την κάρτα τηλεόρασης (HAUPPAUGE WINTV HVR-1100 HYBRID DVB-T & ANALOGUE TV+FM) http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.702016 γιατί το δικό μου τα έπαιξε για κάποιο λόγο και το τηλεχειριστήριο κάθεται? Νομίζω πως όλα αυτά τα καλώδια είναι ίδια άσχετα της μάρκας της κάρτα τηλεόρασης Αν έχετε καμία ιδέα ..

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνοντας σε οποιοδήποτε μαγαζί ηλεκτρονικών με το χειριστήριο της συσκευής μπορούν να σου δώσουν τα υλικά για να το φτιάξεις μόνο σου ή ακόμα και για να στο φτιάξουν, τα υλικά με την καμία δεν ξεπερνούν τα 3euro κ μπορείς να βρείς πολλά site γιa handmade δέκτη. Για καλώδια έτοιμα δεν ξέρω τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.