Jump to content


Πρόβλημα με Visual FoxPro 9...Βοηθειααα!!!


raven_g20

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους...ρε παιδεια εχω ενα προβλημα με Visual FoxPro 9...και το κακο ειναι οτι δεν ξερω τον χρηστο μου απο αυτα :tomato: !! συγκεκριμενα: εχω ενα λογισμικο που ειναι φτιαγμενο σε c+ με φοχπρο και τελος παντον ειναι γραμμενο στα αγγλικα δλδ ολα τε μενου i.e. File, View, Options etc etc...αυτα δεν με ενοχλουν...αυτο που με ενοχλει ομως ειναι οτι πρεπει να καταχωρησω στοιχεια πελατων μεσα στο προγραμμα (ονομα, διευθυνση κτλ κτλ...) και δεν μπορω διοτι δεν αναγνωριζει ελληνικους χαρακτηρες...βασικα μερικους δεν αναγνοριζει...δλδ το Π το μετατρεπει σε d και κατι τετοια...εχω δοκιμασει ολα τα languages στα windows (Greek, Latin 319 etc etc) αλλα δεν εγινε τιποτα...δεν νομιζο να ειναι απο τα windows γιατι μπορω να γραφω ελληνικα αλλα οχι στο προγραμμα...μπορει να με βοηθησει καποιος ρε παιδεια?? δεν μπορω να κανω τπτ....:cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.