Jump to content



Καλό maintenange programme???


geogeoland

Recommended Posts

Παίδες, θα ήθελα αν μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα για τη συντήριση του Η/Υ (registry κλπ) το οποίο να μπορώ να εμπιστευτώ με "κλειστά τα μάτια". Είχα το tune up utilities 2007, αλλά πιθανώς να μου δημιούργησε προβλήματα και θα ήθελα και μια γνώμη για κάποιο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blkik

Δυο ίδια θέματα μέσα στην ίδια μέρα. Κάνουμε search πριν ανοίξουμε θέμα

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=36116

οπς... συγνώμη παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gaig

Τι προβλημα σου δημιουργησε το tuneup?

Κοίτα, μετά απο τη στιγμή που το εγκατέστησα και έτρεξα τα τεστ του άρχισε να βγάζει διάφορα μηνύματα στο log των windows για τον δίσκο και άρχισε να κολάει ο υπολογιστής. Φρεσκοφορμαρισμένος ήταν, οπότε τον ξαναφορμάρισα. Τώρα επειδή στο καινούργιο φορματ δν το εγκατέστησα καν αλλά και πάλι άρχισε να μου παρουσιάζει τα ίδια μηνύματα, μάλλον πρέπει να το απενοχοποιήσω. Παρεπιπτόντως, ο δίσκος είναι "καθαρος", καθώς το τεστ της εταιρίας του δν βγάζει τίποτα. Ούτε το SMART, ούτε το quick, ούτε το extended. Οπότε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από minus

Ναι, οπως ειπες και μονος σου, μαλλον πρεπει να το απενοχοποιησεις.

Ειναι πολυ καλο προγραμμα. Μαλλον το προβλημα που ειχες ηταν απο καπου αλλου.

Κι εγώ αυτά ακριβώς πιστεύω.... Tune up we love you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jump: :jump: :X: :tomato: :X: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Registry Mechanic 6 σου προτείνω.

Το χρησιμοποιώ καθημερινά σχεδόν πάνω από 2 χρόνια και στο desktop και στο laptop και ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.