Jump to content



επιλογη οθονης


Δημητρης42

Recommended Posts

παιδια γεια σας θα ηθελα τα φωτα σας για επιλογη οθονης.ειναι αληθεια οτι οι wide οθονες παραμορφωνουν τα παλαιοτερα παιχνιδια οπως το MOHAA? η LG1970HR-BF τι λεει?το budget μου ειναι 300-400 ευρω CASE CM STACKER 830 EVOLUTION PSU TAGAN 700 MB EVGA NFORCE 680I SLI CPU E6600 VGA XFX 8800GTS 640MB MEMORY DDR2 ADATA 2GB 1000MHZ COOLER ASETEK 03-L-1309

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Δημητρης42 [Σήμερα, στις 09:02]

παιδια γεια σας θα ηθελα τα φωτα σας για επιλογη οθονης.ειναι αληθεια οτι οι wide οθονες παραμορφωνουν τα παλαιοτερα παιχνιδια οπως το MOHAA? η LG1970HR-BF τι λεει?το budget μου ειναι 300-400 ευρω CASE CM STACKER 830 EVOLUTION PSU TAGAN 700 MB EVGA NFORCE 680I SLI CPU E6600 VGA XFX 8800GTS 640MB MEMORY DDR2 ADATA 2GB 1000MHZ COOLER ASETEK 03-L-1309

Εξαρταται το παιχνιδι.Αν υποστηριζει ws το παιχνιδι δε θα εχεις κανενα προβλημα.Αν δν υποστηριζει ομως, τοτε θα σου το κανει λιγο stretch!Βεβαια τωρα πλεον τα καινουρια παιχνιδια υποστηριζουν σχεδον ολα ws και αν οχι, βγαινει ειδικη πατεντα για το καθενα.

Οσον αφορα για την οθονη δε γνωριζω και πολλα πραγματα.Εγω εχω την LG L203WT και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.Τωρα μαλιστα κυκλοφορει και το καινουριο της μοντελο L204WT γυρω στα 300 αν δν κανω λαθος.Ασε που εμεις πριν 9μηνες σκασαμε 520 για να την παρουμε!

Link to comment
Share on other sites

www.widescreengamingforum.com

Ρίχνεις μια έρευνα εκεί αν υπάρχει πατέντα το παλιο παιχνίδι που σε ενδαφέρει να παίξει native widescreen resolution και είσαι αρχοντας.

Αν δεν παίζει τρόπος εκεί τότε θα υπάρχει stretching....το οποίο κατα περίπτωση μπορεί να μην σου φαίνεται και καθόλου.

Πάντως αν σκέφτεσαι να απορρίψεις την αγορά μιας wide για μερικά παλιά παιχνίδια....ξανασκέψου το:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.