Jump to content



!!!CRUCIAL DDR2 2x1gb με Micron D9GMH (B6-3) 155�


ProgX

Recommended Posts

96039953mx1.jpg

43166769uj4.jpg

485 24/7 γιατι

1.εχω κουτι κλειστο

2.gts

3.καλοκαιρι ριχνω παντα κλοκια γιατι ειπαμε να τα σκισουμε αλλα με "ευγενεια"

αν δεις το χειμωνα ετρεχα 514 24/7 χωρις ανεμιστηρια στο ΝΒ κλπ

συμφωνω το πλαισιο ειναι διπλα σου αλλα τα GMH δεν θα ειναι για παντα μαζι με το πλαισιο ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

ωραίος

βρήκα μνήμες δηλαδή :)

1 κιλό (κιτ) value cellshock και ένα κιλό ballistiX παρακαλώ :p

----------------

Αρχική απάντηση από ea6gka

συμφωνω το πλαισιο ειναι διπλα σου αλλα τα GMH δεν θα ειναι για παντα μαζι με το πλαισιο ;)

5 χρόνια όμως οφείλει να είναι! (τόσο εγγύηση έχουν)

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά anybody να βοηθήσει και εμενα από εδώ να ξέρω τι με περιμένει με το καινούριο μηχανάκι :(

Αρχική απάντηση από Vatos_locos [Σήμερα, στις 14:43]

παιδια οι δικές μου οι DDR 2 800Mhz Team Elite δεν μπορώ να καταλάβω τι φοράνε :(

τις ξεσκέπασα για να δω αλλα αντίκρισα αυτό εδώ όσο και να έψαξα δεν βρήκα κάτι και δεν έχω και μητρική να δοκιμάσω

Team

0721K Elite

T 2D648MT-8

TCT265-L93G

αυτά γράφουν πάνω τους any idia ? τι λέτε ?

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=18&product=964743 80 ευρώ πια

Link to comment
Share on other sites

Teodor_ch αν είδες ρωτάω να μάθω αν μπορεί να μου πει κάποιος τι chips φοράνε οι μνήμες γιατί δεν μπορώ να βρω το μονο που κατάφερα είναι να τις ξεσκεπάσω και να δω το πως πάνε το έψαξα και αυτό πριν κάνω καν το thread τις έχω δει να πιάνουν και 1200 σε έναν τύπο στο Xs ευχαριστώ αλλα πιο πολύ με καίει να μάθω τι μάρκα είναι τα chip που φοράνε

no offence αλλα λίγη ευγενία δεν θα έβλαπτε ;) thanks για όση βοήθεια έχεις δώσει

Link to comment
Share on other sites

πες το σκάλωμα πες το φετίχ απλά έχω κολλήσει άσχημα να δω τι φοράνε γιατί ένας τύπος από την team group τα ονόμασε elite και λένε ότι έχουν χρησιμοποίηση διαφορες μάρκες και θέλω να δω τι μου έκατσε επειδή τα έχω όλα εκτος από την μητρική να ξέρω περίπου πως θα πάνε

Edit

μπα τίποτα δεν μπορώ να διασταυρώσω ούτε part# ούτε κάτι πάνω από τα chip :(

Link to comment
Share on other sites

αν ρωτάς εμενα δεν έχω ιδέα πάντως θα ήθελα πολύ να είναι :D

πάντως σε ένα ξένο e-μάγαζο τις είδα και με micron τώρα αν είναι παραπληροφόρηση δεν ξέρω

http://66.102.9.104/search?q=cache:azzTSLAydTsJ:www.overclockers.co.uk/showproduct.php%3Fprodid%3DMY-005-TG%26groupid%3D701%26catid%3D8%26subcat%3D+team+elite+what+chips+%3F&hl=el&ct=clnk&cd=4&gl=gr&client=firefox-a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πηρα και εγω τις 2GB Kit DDR2 800MHz Elite , αλλα επειδη τωρα κανω την αναβαθμιση, ηδη πηρα και c2d 6600, και ειμαι στο βημα τις μητρικης, θα θελα αν ειναι ευκολο να μου πειτε με ποια progs να τις δοκιμασω.

και αν γενικά μιας και ειναι ακομα σε καλη τιμη, (πηρα το κιτακι οταν ειχε 80ε.)

αν αξιζει αλλο ενα κιτ να παω στα 4gb, πριν ακριβινουν πολυ?

στην τελικη ειναι 800αρες. τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.