Jump to content



πρόβλημα με το test drive unlimited


Tony93

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

εγώ , όταν συνδέω οτιδήποτε USB πλην του modem printer scanner το παιχνίδι παραμορφώνετε . Τα αστέρια στο πλαίσιο μου είπαν ότι μπορεί να φταίει η μητρική , αλλά δεν νομίζω . εσείς τι λέτε ??? όλες οι usb είναι 2,0 .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nik92 [Σήμερα, στις 16:47]

σε όλες δοκίμασα - όλες είναι 2,0 , αν αντικαταστήσουν την μητρική θα έχω πάλι πρόβλημμα ??

Υ.Γ. μόνο στο συγκεκριμένο παιχνίδι κολλάει

Αμα κολλαει μονο στο συγκεκριμενο παιχνιδι, τοτε λιγο δυσκολο να εχει προβλημα η μητρικη...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ για ολα. Το εφτιαξα τελικα. Εκανα φορματ και εβαλα μονο drivers σε εναν αλλο δισκο, οπως μου ειπε ο φιλος μου ο DuKe και τον ευχαριστώ πολυ!. Ολα δουλευουν τελεια τωρα εκτος απο το τιμονι. Εχω ενα microsoft steering wheel force feedback 2 χρονών (που οσο και να σας φαινεται περιεργο αυτο κολλαγε ολο το παιχνιδι, το ειχα συνεχεια συνδεμενο). Οταν το συνδεω μου κολλαει ολο το παιχνιδι παλι. Συνδεσα ενα joystick που εχω. Αυτο ειναι 3ων χρονών ++++ και παιζει τελεια, μετα συνδεσα και ενα game pad, και αυτο παιζει τελεια. Τελος παντων μην σας κουραζω αλλο.

Και παλι ευχαριστω! :D:cool::T:

Link to comment
Share on other sites

A! μιας και το θυμιθηκα. Δεν μπορω να παιξω online, ουτε εγω ουτε ο nik92. Εχω κανει register στο www.gamespyid.com που μου λεει να κανω αλλα και παλι δεν με συνδεει το παιχνιδι. Τι να κανω ρε παιδια????:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nik92 [09-03-2007 15:12]

εγώ , όταν συνδέω οτιδήποτε USB πλην του modem printer scanner το παιχνίδι παραμορφώνετε . Τα αστέρια στο πλαίσιο μου είπαν ότι μπορεί να φταίει η μητρική , αλλά δεν νομίζω . εσείς τι λέτε ??? όλες οι usb είναι 2,0 .

και εμενα ακριβώς το ιδιο συμβενει!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα κάνει το προβλημα με την σπαστή κίνηση . Λες και εχω pentium 2 . Ούτε στο μενού μπορώ να πλοηγηθώ (το mouse παει με 3 sec χρονοκαθυστέρηση και σπαστά). Ακόμη και το εισαγωγικό βίντεο και ο ήχος πάνε σπαστά .

Έβγαλα όλες τις usb και άφησα μόνο το ποντίκι. Πάει λίιιγο πιο καλά αλλά το πρόβλημα παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από N4speed

Και εμένα κάνει το προβλημα με την σπαστή κίνηση . Λες και εχω pentium 2 . Ούτε στο μενού μπορώ να πλοηγηθώ (το mouse παει με 3 sec χρονοκαθυστέρηση και σπαστά). Ακόμη και το εισαγωγικό βίντεο και ο ήχος πάνε σπαστά .

Έβγαλα όλες τις usb και άφησα μόνο το ποντίκι. Πάει λίιιγο πιο καλά αλλά το πρόβλημα παραμένει.

τι pc εχεις ?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα offline παίζει τέλεια (με εξαίρεση μερικές φορες που κάνω επανεκκίνηση) αλλά online συχνά πάει σπαστά .

ΥΓ ο σέρβερ τους είναι για τα μπάζα . μισή ώρα εμένα και ton Tony93 μας πέταγε έξω!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.