Jump to content


Είναι ντροπή τέτοιες συμπεριφορές


a$wto$

Recommended Posts

...μήπως έχετε προβλήματα και δεν έχετε που να διοχετευσετε την ενέργεια σας?

Ρε σεις χαλαρώστε λίγο...το πολύ πολύ κατεβείτε Σύνταγμα και σπάστε τα με τα

άλλα παλικάρια..

Συνέλθετε ρε...δεν πάτε καλά...... αντε και καλό Πάσχα. :worship:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από a$wto$

Εξεφρασα απλως μια γνωμη δημοσια και οι αλητικη συμπεριφορα ενος moderator σου μου αναψε τα λαμπακια να στο πω απλα.Αυτο εγινε.Μπορεις να το πεις και "κλαψα" ή οπως αλλιως εσυ νομιζεις.

Δεν βλεπω καμια προσβολη στον οριζοντα.Απλα η αντιμετωπιση που ειχα ηταν παραξενη και γεννα ερωτηματικα ως προς την γενεσιουργο αιτια της και αυτο το εξεφρασα ευθαρσως.Τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο.Αμα χρειαζεται βοηθεια για καλυτερη κατανοηση των γραφομενων μου τι να σου πω, βαλε και δικηγορο να στα εξηγησει πιο απλα.

Την συγνωμη δεν μπορεις να την απαιτησεις Κωνσταντινε απο εναν ανθρωπο,μονο να την κερδισεις...

Φιλικα,

Σωτηρης

Λοιπόν, φίλτατε άσωτε. Το να κάνεις παράπονα είναι ένα θέμα. Το να περιγράφεις την συμπεριφορά μου αλήτικη επειδή αντέδρασα σε αυτό το σχόλιο

Αρχική απάντηση από a$wto$

Ειναι το ιδιο τυχαιο με την διαφημιση που γινεται σ'ολοκληρο το TheLab υπερ του πλαισιου... :)

Είναι άλλο. Όσο δίκιο και αν είχες το έχασες από αυτή σου τη φράση.

Γενικότερα, έχετε μπερδέψει την τηλεοπτική πραγματικότητα και τα τηλεδικαστήρια τα οποία εμφανίζονται κατά κόρον, με τον παγκόσμιο ιστό.

Εδώ είναι το thelab, δεν είναι κανένας τηλεοπτικός σταθμός και τα δικαιώματά σας σταματάνε εκεί που διαταράσσεται η ροή του διαλόγου. Δεν έχετε κανένα δικαίωμα να δημοσιοποιείτε την διαφωνία σας με κάποιο μέλος της Δ.Ο. ούτε έχετε κανένα δικαίωμα να κατακρίνετε κανέναν ανεξαιρέτως.

Για τον χαρακτηρισμό της συμπεριφοράς μου ως χρήστη, έχω το δικαίωμα και σου στερώ την πρόσβαση για δύο μέρες [Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται η "επίθεση" σε άλλα μέλη, moderators ή στους διαχειριστές του TheLab.gr. Λέγοντας επίθεσης εννοούμε τον χλευασμό, την δυσφήμιση, την ειρωνεία καθώς και οποιαδήποτε άλλη προσβολή.]. Για την δημοσιοποίηση της διαφωνίας σου για την στάση μου, έχεις άλλες δύο μέρες [Εάν κάποιο μέλος αντιμετωπίζει πρόβλημα με κάποιο άλλο μέρος του forum τότε θα πρέπει να ενημερώσει με προσωπικό μήνυμα τους Administrators/Moderators. Το TheLab.gr δεν αποτελεί χώρο για την γέννηση και εκτόνωση αντιπαραθέσεων οι οποίες προκαλούν προβλήματα στην ομαλή λειτουργία της ηλεκτρονικής κοινότητας.] ενώ για την γενικότερη στάση σου, το θέμα σου πηγαίνει στους διαχειριστές του thelab.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.