Jump to content



Ποιά από τις τρείς;


Storman

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από nik92

οκ λαθος , απλά δεν την έχω ξανακούσει .

Και παλι σόρυ

Nαι ρε μαν έλεος για πλάκα στο είπα, επειδή σε αυτό το φόρουμ εδώ μέσα έχουνε ρίξει άπειρα ξενύχτια με τις mushkin, κυρίως με ddr, όπου Mushkin+winbond ήτανε ίσως ό,τι καλύτερο είχε βγει στις ddr(redline/level2 κτλ...) .Όλοι μαθαίνουμε στη πορεία περισσότερα, αν θες googlare τις mushkin να τις δεις! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι οι cellshock, όντως ίσως ό,τι καλύτερο, αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν δίνουν lifetime εγγύηση όπως όλες αλλά 5 χρόνια. Υπάρχει κάποια εξήγηση γι'αυτό ή απλά είναι η πολιτική της εταιρίας, τυχαία η μη

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη...

αλλα γιατι εχω την υποψια οτι ο φιλος εχει ηδη αγορασει μνημες, αρα εσεις τζαμπα ποσταρετε?

Αρχική απάντηση από Storman [26-03-2007 14:56]

Θέλω Overclocking!

Πήρα τις Mushkin 1066 !

Αυτές έιναι με Micron τσιπάκι!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zaxos

Μια χαρά είναι οι cellshock, όντως ίσως ό,τι καλύτερο, αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν δίνουν lifetime εγγύηση όπως όλες αλλά 5 χρόνια. Υπάρχει κάποια εξήγηση γι'αυτό ή απλά είναι η πολιτική της εταιρίας, τυχαία η μη

Ίσως λόγω του κοινού στο οποίο απευθύνονται, ή κάτι έχουνε ψυλιαστεί με τα πολλά rma των Micron, υποθέσεις κάνω....

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud

συγνωμη...

αλλα γιατι εχω την υποψια οτι ο φιλος εχει ηδη αγορασει μνημες, αρα εσεις τζαμπα ποσταρετε?

Σωστό και αυτό...λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis

Ίσως λόγω του κοινού στο οποίο απευθύνονται, ή κάτι έχουνε ψυλιαστεί με τα πολλά rma των Micron, υποθέσεις κάνω....

Σωστό και αυτό...λολ

Κι εγώ αυτό πιστεύω.. Δεν ξέρω.. Φοβάμαι μην καταλήξει η ιστορία όπως με τις Ballistix

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.