Jump to content




GoMaR

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΝTG [Χθες, στις 22:13]

cptcoulis...

με τετοιο hardware...και τετοια γραφικα???Mε σκοτωνεις πριν της ωρας μου...

@NTG

δεν σε πιανω man,ριξε ενα replay

Πρωτες δοκιμες με τιμονι μεχρι 1.06.12 ,θελει εξοικειωση για να γραψεις καλο χρονο

Link to comment
Share on other sites

τιποτα..απλα στην προηγουμενη εικονα...το screeny ηταν πολυ χαλια..

Λογικα 8α εχεις βγαλει αρκετα -αν οχι ολα- απο γραφικα!

Καπως ετσι ημουν και εγω ...με την crt 146@2900 και Χ1800χλ @καμποσα...

για τα 800χ600 που επαιζα ..(και πιο κατω)

Τωρα που δεν εχω πια crt ...τα πραματα ειναι δυσκολα για μενα απο θεμα hradware..

Επιστροφη στο toca 3..απο μενα..μεχρι νεοτερας!

Link to comment
Share on other sites

5 μέρες έλειψα εκτός Αθηνών και βγήκε το demaki :devil:....

Ωραίο το περιβάλλον αλλα ένα κάρο ρυθμίσεις θέλει για σωστό χειρισμό + όλα στο low για να πίασω 35-40 frames με το σύστημα μου.... με ψιλοκούρασε λίγο μέχρι να έρθει στα ίσα του.... τώρα μόνο με το keyboard τι να κάνεις βέβαια αλλά με φτιάχνει τρελά το evo9 το ρημάδι.... για demo καλό ειναι πάντως το παιχνίδι αλλά με αρκετές ατέλειες....

OFF-TOPIC

Πάλι καλά όμως που είδα το Concept X - EVO 10 στην έκθεση αυτοκινήτου και οδήγησα και το simulator που είχανε... αυτάααα είναι.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

5 μέρες έλειψα εκτός Αθηνών και βγήκε το demaki :devil:....

Ωραίο το περιβάλλον αλλα ένα κάρο ρυθμίσεις θέλει για σωστό χειρισμό + όλα στο low για να πίασω 35-40 frames με το σύστημα μου.... με ψιλοκούρασε λίγο μέχρι να έρθει στα ίσα του.... τώρα μόνο με το keyboard τι να κάνεις βέβαια αλλά με φτιάχνει τρελά το evo9 το ρημάδι.... για demo καλό ειναι πάντως το παιχνίδι αλλά με αρκετές ατέλειες....

OFF-TOPIC

Πάλι καλά όμως που είδα το

Concept X - EVO 10 στην έκθεση αυτοκινήτου και οδήγησα και το simulator που είχανε... αυτάααα είναι.... ;)

καμια σχεση το evo9 με το evo10. μακραν καλυτερο το 9 απο θεμα εμφανισης.:clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Για να επανέλθω και στο θέμα μας....

Γνωρίζει κάποιος περισσότερα πράγματα για το στήσιμο αυτού του game, περι αρχιτεκτονικής, engineering κτλ? Γιατί μου αρέσει, να πω την αλήθεια μου, περισσότερο η αίσθηση και το setup του game παρά το ίδιο το game (προτιμώ το TDU) ...Θα βγεί σε dx10 μόνο ή θα υποστηρίζει και dx9?

:OT:

Να και μερικές επιπλέον φώτος από το 10ράκι το EVO...

http://img64.imageshack.us/img64/113/47652bcb8.jpg

http://img70.imageshack.us/img70/4614/47654bfs4.jpg

http://img235.imageshack.us/img235/9052/47653bzs0.jpg

(Note: Αν και δεν φαίνονται στις φωτογραφίες στην έκθεση τα πίσω καθίσματα ήταν και αυτά αγωνιστικά :banging: και μάλιστα όλοι ρώταγαν αν θα βγεί έτσι στην παραγωγή... Δυστυχώς οι τύποι της Mitsibushi μου είπαν ότι κατά 99.9% το αυτοκίνητο παραγωγής θα είναι ακριβώς έτσι, άντε με ελάχιστες αλλαγές αλλά ΟΧΙ και τα με πίσω αγωνιστικά καθίσματα... :devil:

Link to comment
Share on other sites

Tην Δευτέρα - Tρίτη, τελικά θα στηθεί το 2ο Pc, (DS3R - 2900XT - C2d4400) δεν θα γίνει o/cing. (τλχ έτσι λέει ο αδερφός μου, μια μερα που θα λειπει απο το σπιτι του....:shifty::innocent: )

Μέχρι τότε, μπορει κάποιος να μου διαψευσει αυτό? Για να μην γινουν καποιες μικραλλαγες.

post-4508-1416073119,9473_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis [Σήμερα, στις 11:42]

@Dem

1920x1200 "ολα on" βγαζω average 10fps στην ασφαλτινη πιστα που ειναι και η πιο light.Δεν ξερω για τις 8800,αλλα η 2900 καπου εκει βρισκεται

Τόσα είναι για τις 8800 (default)..στα 3Ghz

Kαλά πως γίνεται ρε g@μοτο να βγάζουν τετοια νούμερα στο 3dmark06, να τα πηγα'ινουν καλά σε μερικά games και σε μερικά άλλα καθόλου καλά...Δεν είναι καθόλου προβλεψιμες oi 2900, και είναι και οι kolοdrivers μια έτσι μια γιουβετσι..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.