Jump to content



S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernoby:πείτε τα όλα


HotPeanut

Recommended Posts

Παιζει κανεις το lost alpha?

Εχει καμια βδομαδα που το αρχισα.Αρκετα ατμοσφαιρικο , το προτεινω στους λατρεις αυτης της σειρας.

Εχει να αγορασεις και αμαξια (πειραγμενα lada niva και διαφορα αλλα) αλλα θελουν πολλα λεφτα(500.000 ru αν θυμαμαι καλα) που προς το παρον δεν εχω ακομα τοσα.

Επισης προσθεσαν (οσα εχω δει μεχρι τωρα τουλαχιστον) το red forest και τους swamps που υπηρχαν στο CS.

Ειναι βαρυ ναι.Θα ελεγα πολυ βαρυ.Δοκιμασα με την r9 290 να ανεβασω λιγο τα settings απο αυτα που επαιζα με την 560 gtx και παλι κολλουσε(40fps)..

anisot και antial, motion blur,dynamic wet surfaces και vsync στο off εννοειται..

ambient occlusion στο hbao.

Έγινε επεξεργασία από Billys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Οσο το προχωρας το lost alpha γινεται και καλυτερο...κατι lab x7,x10,x2,x18 γινεται της τρελλης..πολυ χασιμο..ειναι μεγαλουτσικο παντως σαν game..εδω που ειμαι δεν θελει και πολυ για να το τερματισω.

Ειμαι στον δρομο για το Pripyat τωρα...:nuke:

Οριστε και το niva που ελεγα..το κακο ειναι οτι μπορεις να αγορασεις ενα αμαξι μονο..:rofl:

post-4728-1416078956,9003_thumb.jpg

post-4728-1416078957,5489_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha Mod – Developer’s Cut Version Announced & Detailed
 

The Director’s Cut version of Lost Alpha will feature more life to the Zone, earlier unlocked freeroam for npcs, less empty places on huge levels, revised weapons and trading system, revised atmospheric Ukrainian weather (over 50 authentic skyboxes captured in Ukraine) and HD textures addon for buildings and for vegetation (optional), revised render modes and shaders (r1,r2 and r3) and fixes in wetsurface and detail bump, as well as better sound environments and sound engine fixes.

Furthermore, the upcoming 1.3004 content and all previous patch content will be included in the Developers Cut.

 

dir-cut1.jpg
 

dir-cut2.jpg

 

dir-cut3.jpg

 

dir-cut4.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Μπορει να μην εχει αμεση σχεση με το παιχνιδι αλλα μου αρεσουν παρα πολυ τα video της τυπισσας..

 

Ενδεικτικα μερικα απο αυτα:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Απο κει και περα οι mods αν κρινουν οτι δεν χρειαζεται το post αυτο ας το σβησουν.. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οταν πιανω συζητηση με φιλους για ουκρανια, παντα σκεφτομαι το chernobyl και καπακι τα stalker. :p

Αλλα βλεπωντας τα παραπανω επιβεβαιωνεται οτι τα stalker εχουν το καλυτερο immersion σε video game.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.