Jump to content


EVGA 680i στο Πλαισιο 139euro


winters

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Διάβασα στο forum της EVGA ότι κάνει RMA τη μητρική μόνο σε όσους έχουν 4πύρηνο Intel επεξεργαστή.

Μου έκανε εντύπωση που έλεγαν ότι δίνει το νέο revision που ανεβαίνει στα 500 FSB με τον τετραπύρηνο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho

και τι? για να κανεις αλλαγη, στελνεις και αποδειξη οτι αγορασες τετραπυρηνο? :S:S

^^^Το αυτό..

Τι λέτε ωρέ παιδιά..

Λέτε να τις ξεφορτώνουν επειδή είναι ελλατωματικές?

Για back to reality....

Να ξεστοκάρουν μάλλον ναί..

Αλλά να τις διώχνουν επειδή έχουν πρόβλημα στην καμία...γιατί μπορούσαν απλά να τις στείλουν όλες RMA και να έρθει το καινούριο rev ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Aν συνεννοηθεις με το ευρωπαικο γραφείο της EVGA, τα μεταφορικα ειναι δικά τους...και ερχετε UPS και την παραλμαβανει...

Κανένα λινκ, διεύθυνση....βοήθα λίγο......

Link to comment
Share on other sites

Παιδία μια ερωτησούλα εκτός θέματος...:o

Αν στην evga 680i μεταφέρω την κάρτα γραφικών από την πρώτη pci express (αυτή που είναι κοντά στο cpu) στην τελευταία PCI Ε θα δουλεύει σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe [Σήμερα, στις 10:37]

Παιδία μια ερωτησούλα εκτός θέματος...:o

Αν στην evga 680i μεταφέρω την κάρτα γραφικών από την πρώτη pci express (αυτή που είναι κοντά στο cpu) στην τελευταία PCI Ε θα δουλεύει σωστα?

Λογικά ναι . [δεν ειμαι κατοχος του μοβο ουτε το εχω κανει] Αλλα αφου ειναι 16Χ και το αλλο θα παιξει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe

Παιδία μια ερωτησούλα εκτός θέματος...:o

Αν στην evga 680i μεταφέρω την κάρτα γραφικών από την πρώτη pci express (αυτή που είναι κοντά στο cpu) στην τελευταία PCI Ε θα δουλεύει σωστα?

Στο nforce4 δουλευε και στις 2 η καρτα γραφικων...λογικα και στο 680 θα παιξει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe [Χθες, στις 08:37]

Παιδία μια ερωτησούλα εκτός θέματος...:o

Αν στην evga 680i μεταφέρω την κάρτα γραφικών από την πρώτη pci express (αυτή που είναι κοντά στο cpu) στην τελευταία PCI Ε θα δουλεύει σωστα?

ναι
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [28-03-2007 15:39]

Aν συνεννοηθεις με το ευρωπαικο γραφείο της EVGA, τα μεταφορικα ειναι δικά τους...και ερχετε UPS και την παραλμαβανει...

κανει crossshipping πρωτα ερχεται η καινουργια και μετα στελνεις την παλια:devil:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt

υπαρχει και το κουμπι EDIT....

Χθες, στις 23:53

Χθες, στις 23:54

Χθες, στις 23:57

...

nothing personal :flower:

Ρε συ CrazyAnt

Γιατί το κάνεις συνέχεια αυτό?

nothing personal :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mariosalice

Αυτή που δίνουν RMA τα αξίζει τα λεφτά της με το παραπάνω.

+1 (εχει δίκιο ο mariosalice). έχω στείλει και εγώ τα χαρτιά (μου ζητήσανε jpeg φωτο με την απόδειξη αγοράς του M/B και του τετραπύρηνου).

Μόλις έχω νέα θα ενημερώσω...

edit

δεν πρόλαβα να ποστάρω και πήρα απάντηση από το RMA...(βρε τι ταχύτητα...χθές το βράδυ τα έστειλα...)

Dear GEORGE ==========,

This message is to confirm that EVGA has approved your RMA request. Please read this carefully or you may void your warranty!

RMA Summary:

----------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.