Jump to content



EVGA 680i στο Πλαισιο 139euro


winters

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από zaxos -> Τελικά τόσο μάπα το καρπούζι η συγκεκριμένη DFI?
Σοβαρά τώρα, πολλές ασυμβατότητες με μνήμες και DOA... δεν "φάνηκε" και στα benches (ίσως γιατί αργεί ακόμα το R600 για να δούμε το Crossfire και 3D bences), κάτι σαν Striker-ένα-πράγμα (η οποία όμως έχει τις 8800 για να benchαρει). Μερικοί κάτοχοί της είναι ενθουσιασμένοι.
Link to comment
Share on other sites

''σε συνδυασμό με την απροβλημάτιστη λειτουργία που μπορεί να εγγυηθεί το όνομα της DFI!!!''

Είμαι περίεργος ποιος ''φρέσκος'' το έγραψε αυτό.

:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτές έχουν υποδοχή για DVI?

Θέλω να παίξω το test drive unlimited στην 40" τηλεόραση μου.

Ποιά θα με συμβουλεύατε να πάρω;

Έχω athlon 3200+, μητρική Gigabyte GA-K8NF-9.

δεν μενδιαφέρει ο υπερσυνχρονισμός

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από salonicafan

Αυτές έχουν υποδοχή για DVI?

Θέλω να παίξω το test drive unlimited στην 40" τηλεόραση μου.

Ποιά θα με συμβουλεύατε να πάρω;

Έχω athlon 3200+, μητρική Gigabyte GA-K8NF-9.

δεν μενδιαφέρει ο υπερσυνχρονισμός

εεεε ???
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από salonicafan [Σήμερα, στις 16:45]

Αυτές έχουν υποδοχή για DVI?

Θέλω να παίξω το test drive unlimited στην 40" τηλεόραση μου.

Ποιά θα με συμβουλεύατε να πάρω;

Έχω athlon 3200+, μητρική Gigabyte GA-K8NF-9.

δεν μενδιαφέρει ο υπερσυνχρονισμός

Μαλλον καπου μπερδευτηκες, το θεμα αναφερεται σε μητρικες της evga, οχι καρτες γραφικων...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

''σε συνδυασμό με την απροβλημάτιστη λειτουργία που μπορεί να εγγυηθεί το όνομα της DFI!!!''

Είμαι περίεργος ποιος ''φρέσκος'' το έγραψε αυτό.

:p

Xολή ......:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδες εχω παρει την EVGA 680i κτλ κτλ αλλα ακομα δεν την εχω εγκαταστησει..... Η απορια μου ειναι ως εξης.... Η αντικατασταση της ASUS P5W DH Del θα βρει "αντικρισμα" στην EVGA ????? Σε καμια περιπτωση ομως απο πλευρας OC... ( δεν με ενδιαφερει ) . Μια μικρη ματια στο Google μου εδειξε αυτο το αποτελεσμα...Να το "πιστεψω" ????

Mε τα ολιγης ...αξιζει να μεταβω σε 680i απο 975X chipset????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos [Σήμερα, στις 17:03]

Μαλλον καπου μπερδευτηκες, το θεμα αναφερεται σε μητρικες της evga, οχι καρτες γραφικων...

Τώρα το πρόσεξα :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stratos1978

Βρε παιδες εχω παρει την EVGA 680i κτλ κτλ αλλα ακομα δεν την εχω εγκαταστησει..... Η απορια μου ειναι ως εξης.... Η αντικατασταση της ASUS P5W DH Del θα βρει "αντικρισμα" στην EVGA ????? Σε καμια περιπτωση ομως απο πλευρας OC... ( δεν με ενδιαφερει ) . Μια μικρη ματια στο Google μου εδειξε αυτο το αποτελεσμα...Να το "πιστεψω" ????

Mε τα ολιγης ...αξιζει να μεταβω σε 680i απο 975X chipset????

Αξίζει αν κάνεις SLI. Διαφορετικά όχι. Σε σχέση με την P5W-DH Deluxe που έχεις δεν έχει να σου δώσει κάτι άλλο πέρα από SLI. Σε 2D τα 975 είναι ελάχιστα καλύτερα και σε 3D ελάχιστα πιο πίσω.

Στα 139 ευρώ (+τσαμπα RMA) που έκανε σκέφτηκα και εγώ να αντικαταστήσω την "φτωχή" DFI 975X ... τσάμπα διάβασμα έκανα. Έμεινα με την 975Χ που τουλάχιστον είναι πιο αξιόπιστη. Αν είχα την P5W-DH Deluxe δεν θα το σκεφτόμουν καν αφού δεν έχω σκοπό να κάνω SLI.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.