Jump to content



invitation for greek-tracker


crio

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από grhgorhs [Σήμερα, στις 15:34]

sas parakalw polu paidia an mporei kaneis na mou steilei invitation gia greek tracker thanks gka*****@gmail.com

Διαβασες καθολου τα πιο πανω ποστ ???

Στο φορουμ δεν γραφουμε με greeklish :toomuchne

Αλλαξε το ποστ σου και κατι θα γινει ;)

Link to comment
Share on other sites

Να σου πώ, και εσένα και σε όλους που έχουν μηδέν δημοσιεύσεις. Δεν έχετε προσφέρει τίποτα στο φόρουμ και ζητάτε (αν όχι απαιτείτε) προσκλήσεις; Δε νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 13:08]

Να σου πώ, και εσένα και σε όλους που έχουν μηδέν δημοσιεύσεις. Δεν έχετε προσφέρει τίποτα στο φόρουμ και ζητάτε (αν όχι απαιτείτε) προσκλήσεις; Δε νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο.

καλα ρε μεγαλε μην βαρας :giveup:

μια χαρη ζητησαμε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 15:08]

Να σου πώ, και εσένα και σε όλους που έχουν μηδέν δημοσιεύσεις. Δεν έχετε προσφέρει τίποτα στο φόρουμ και ζητάτε (αν όχι απαιτείτε) προσκλήσεις; Δε νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο.

Βασικά το παλικάρι έχει κάνει ήδη 2 δημοσιεύσεις αλλά ο μετρητής είναι κολλημένος στο 0, άρα δεν είναι για καρπαζές. Μόνο μπάτσες :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.