Jump to content



Hardware


Gr_God

Recommended Posts

Πωλειται το εξης hardware:

Μητρικη Asus M2N32-SLI Deluxe Wireless Edition + Athlon 64 4600+ EE (energy efficient) processor. Και τα 2 με αποδειξη αγορας και τα παρελκομενα τους.

Τιμη 200 ευρω.

---

2 x 512MB Adata Vitesta DDR800. Σε αριστη κατασταση.

Τιμη 70 ευρω

---

Τροφοδοτικο Ultra X-Connect VS 700W modular. Σε αψογη λειτουργικη κατασταση, με μερικες γρατζουνιες στο σασι του. Ειναι μαυρο με ολομαυρα καλωδια. Το μονο κακο οτι εχω χασει το ενα καλωδιο για τον SATA δισκο και εχω μονο το 1.

Τιμη 60 ευρω

---

Τροφοδοτικο Ultra Xfinity 500W. Σε αψογη λειτουργικη και εμφανισιακη κατασταση. Ειναι μαυρο με ασημενια καλωδια.

Τιμη 60 ευρω

---

Σκληρος δισκος Seagate SATA-II 320GB. Τον δισκο δεν τον εχω ΚΑΝ ακομα, αυριο θα τον παραλαβω και θα χρησιμοποιηθει για backup ωστε να σηκωθουν 2 αλλοι δισκοι που ηδη εχω σε RAID. Φυσικα μετα δεν μου ειναι χρησιμος οποτε θα τον δωσω...μαζι με το backup γιατι δεν ξερω πως να κανω format. ;)

Tιμη 70 ευρω.

---

Αυτα τα ολιγα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.