Jump to content



Ανανέωση ή νέο σύστημα;


B@b!s

Recommended Posts

Για μνημες διαβασε το thread απο κατω...

Καλη τιμη και πολυ καλες μνημες απο εξωτερικο, αμα δεις τα rig πολλων μελων εχουν γινει must στο thelab

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=36516

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 18:18]

Λοιπόν, αυτή τη μόμπο μη την πάρεις.

Είτε τη πιο φθηνή ds3 είτε αλλιώς σε P5B κοίτα.

Για ποιον λόγο να μην την πάρω? Θέλω να ξεκινήσω να ασχολούμαι με OC και πιανει καλό fsb. Πληροφοριακά πάντα!

όσο για αυτά που σου λένε οι φίλοι σου, είναι σχετικά όλα, αν μου συγκρίνεις τις καλύτερες buffalo firestix με τις χειρότερες g.skill έχουνε δίκιο, αν τις συγκρίνεις όμως με τις καλύτερες g.skill τα πράγματα είναι σχεδόν ίδια. Καμιά διαφορά δλδ ίδια τσίπ απλά το όνομα αλλάζει.

έχω βρει τις GSKILL DDR2 2GB KIT 800MHZ F2-6400 με 175. Να μέινω εδώ ή να κοιτάξω και αυτές που λες? (τσέκαρε και εδώ για μια ερώτηση που έχω: http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=37666)

Όσον αφορά τις buffalo ποιες να προτιμησω σε αυτη την κατηγορία τιμής?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από B@b!s

Τελικά οι buffalo firestix φοράνε το D9GMH, για τις gskill θα μάθω αυριο!

Aν τις βρίσκεις και σε καλή τιμή να τις πάρεις είναι πολύ καλές.Αλλιώς και οι mushkin είναι οκ.

Αρχική απάντηση από B@b!s

Για ποιον λόγο να μην την πάρω? Θέλω να ξεκινήσω να ασχολούμαι με OC και πιανει καλό fsb. Πληροφοριακά πάντα!

Την είχα πριν πάρω commando, εγώ και άλλα 4-5 άτομα από εδώ μέσα, ενώ φάνταζε ιδανική, κατέληξε εφιάλτης!Σε άλλους έπαιξε κυριλέ,αλλά στους περισσότερος και σε εμένα έκανε απίστευτα νούμερα, πάνω από 400 fsb είδα όλα τα πιθανά και απίθανα νούμερα και προβλήματα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.