Jump to content



Αγορά DVD-RW


geogeoland

Recommended Posts

σε σατα πηγaiνε γιατι οταν αλλαξα μοβο και εβαλλα το δβδ με ιδε συνδεση μια δν το αναγνωριζε μετα ελεγε οτι δεν αναγνωρίζει καποια αρχεία ......

Και δν εφταιγε το λειτουργικό σιγουρα .

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πηρα το samsung (sata) και είμαι πανευτυχής! Δείχνει εξαιρετικο! :D :D :D

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας! Με βοηθήσατε τρομερά πολύ, όπως πάντα! :worship: :T: :worship: :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [16-04-2007 08:33]

Τα NEC δεν βγαίνουν όλα καλά, μερικά μοντέλα παρουσίασαν προβλήματα στο παρελθόν. Τα Samsung από reviews που διαβάζω είναι εξαιρετικά και τα Pioneer ακολουθούν σε μικρή απόσταση.

:T: Συν του οτι τα NEC κανουν και αρκετο θορυβο. Βεβαια κατα τα αλλα δεν ειχα

καποια προβληματα και με αυτα (NEC). Θεμα τυχης ειναι, και NEC και Samsung και

Pioneer μου εχουν βγει ελλατωματικα στο παρελθον (και κοντινο και μακρινο).

Tι προβλημα ειχες γιατι σκεφτομαι να παω σε sata dvd-rw

pigassos19 αν ρωτας για το mobo της υπογραφης σου, τοτε θα επρεπε να το

εχεις παρει ηδη (το sata). Το JMicron που λεγαμε παραπανω:TD: :TD: :TD:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το NEC που είχα παλιά (3550Α, και άλλοι είχαν προβλήματα με το συγκεκριμένο nec) βγήκε off, στο RMA επειδή βαριόμουν να περιμένω μια εβδομάδα για να μου δόσουν το ίδιο παίρνω ετοιμοπαράδοτο ένα LG δεν θυμάμαι ποιό! Πρίν κάνα μήνα πάει και αυτό! Αποφασίζω να τα σκάσω σε ένα SATA για να γλιτώσω από τα ενοχλητικά καλλώδια, παίρνω λοιπόν αυτό http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.331672 σε καλή τιμή νομίζω!

Είπα να ξαναπροτιμήσω nec και όχι κάτι άλλο, βλακεία βέβαια γιατί κάνει πολύ θόρυβο έπρεπε να έιχα πάει σε sata samsung δεν ήξερα ότι έχουν τόσο καλές κριτικές!

Και μαι ερώτηση: το μοντέλο που έχω είναι το NEC AD 7170S, ΤΟ Otiarc τι σημαίνει;;

:banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.