Jump to content



εχω μεινει λιγο πισω.


fuz10n

Recommended Posts

μαστορες καποτε το δουλευα καλα το θεμα αλλα με προλαβαν τα χρονια...

επειδη δεν προκειται να βρω ιδια μητρικη με την αρχαια που εχω, για πειτε πραματα σε παρα πολυ χαμηλα επιπεδα τιμων.

αν γινοταν να κρατησω τις ddr και την agp καρτουλα μου ακομα καλυτερα.

βρηκα νομιζω κατι s939 μητρικες με agp ddr1 στο πλαισιο στο στοκ του πλαισιου. με εναν 3800+ ισως εκανα δουλεια τι λετε? η θελει ΑΜ2 αυτος?

απ την αλλη ζαχαρωνω τους πολυ καλους και φτηνους intel.....

καμια γνωμη? ζοριζομαι και παρα πολυ στα λεφτα. ειχα axp2100+ overclocked στα 2450mhz περιπου απο 1733 και μια 9800pro και 2x512 ddr (η μια 200αρα και η αλλη 166 :p )

σημειωση θελω οπωσδηποτε sata raid onboard. μπας και δε χασω οτι δεδομενα ειχα στο raid

θα ριξω μια ματια τωρα σε λιγο αλλα αν εχει κανεις καμια ιδεα τη λεει.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα agp θυρα που να βρεις τωρα πια.. με λιγα λεφτα παραπανω χτυπα τον intel που ειναι κ φτηνος και αξιοπιστος.. για δες το παρακατω συστηματακι:

Cpu: Pentium 4 820 Dual Core (1MB x 2 L2, 2.8GHZ, 800MHz) Mb:GA-945PL-S3 (775,DDR2,945PL)

graffic card: X1600PRO 256 MB LP rams: OCZ

Ram 512MB DDR2 PC2-5400 Value Pro |x2. σε τιμη:340,79

Αλλα εγω σου προτεινω να κανεις ενα εξισου φτηνο συστημα με Amd καθως μολις ριξαν τις τιμες μεχρι και 49%...! οτι θες κ μπορεις ;)

Link to comment
Share on other sites

ATI εχω χρησιμοποιηση μονο Χ1650 σε αυτη την μητρικη με τους 6.12

και τα πηγε ΑΨΟΓΑ. Για 1950 κτλ δεν ξερω θα σε γελασω. Α σε ενα φιλο

με την συγκεκριμενη μητρικη βαλαμε μια 1950 pci-e και δουλεψε αψογα

αλλα μονο σε 4Χ (δεν 16Χ) υποστηριζει. Αυτα:hi:

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα. ωραιο το asrock! παιζει να χτυπησω και κανα core2

προς το παρον σε μια μουφα λαπτοπ.

ρε δοκιμασα να παρω τα δεδομενα απο το raid που εχω και δεν εγινε. να παρει θα ανοιξω θεμα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.