Jump to content



Aρχεια .ape


ramolimento

Recommended Posts

Καταλήξεις αρχειων συνεχεια...

(ειναι τοσες πολλες:rolleyes: )

Λοιπον, μηπως ξερετε πως ανοιγονται αυτα τα αρχεια? Υπαρχουν 2 τετοια, συνοδευομενα και απο 2 αρχεια .cue, oπως δειχνει και το image οπου φαινεται ολος ο φακελος (Ο Κουρεας της Σεβιλλης-εκει που επαιζε ο Τσαρτας:D - 590ΜΒ)

untitledps6.th.png

Link to comment
Share on other sites

Ό μονος τρόπος να τα διαχειριστείς σωστά (μετά απο ψάξιμο στο λέω αυτό. Ιδία πείρα) και να τα ξεχωρίσεις σε κομμάτια είναι να κατεβάσεις το foobar και να ανοίγεις το image file. Μετά τα κάνεις ότι θές

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, κατεβασα το προγραμμα που μου ειπατε (http://www.monkeysaudio.com/) αλλα δε βλεπω να ανοιγουν τα αρχεια, ουτε και πηραν καποια μορφη. Υπαρχει τροπος ανοιξω τα συγκεκριμενα αρχεια(βλ. image 1ου post) ή να τα σβησω?

Μπορειτε να μου πειτε αν ειναι εικονα-βιντεο ή ηχος?(απ το μεγεθος φανταζομαι οτι θα ειναι βιντεο).

Link to comment
Share on other sites

http://www.free-codecs.com/download/K_Lite_Codec_Pack.htm

" DirectShow audio filters :

- MP3 (Fraunhofer) [version 1.9.0.311]

- AC3/DTS/LPCM/MP1/MP2 (AC3Filter) [version 1.30b]

- MP1/MP2 (MainConcept) [version 1.0.0.78]

- Vorbis (CoreVorbis) [version 1.1.0.79]

- AAC (CoreAAC) [version 1.2.0.575]

- MusePack [version 1.0.0.3]

- Monkey's Audio [version 1.00]

- WavPack (CoreWavPack) [version 1.1.0]

- FLAC (illiminable) [version 0.73.1936]"

Link to comment
Share on other sites

Εεε?:tomato:

Και γιατι δε το λεγατε αμεσως? Εγω υπεθεσα οτι με τετοια μορφη(ape, que) θα ηθελαν κατι ιδιαιτερο για να ανοιξουν. Ειναι και το πολυ μεγαλο μεγεθος και νομιζα οτι θα ηταν βιντεο. Τελικα ειναι μονο μουσικη απ οτι φαινεται και ακουγεται κανονικα με το med.pl.classic. Aπορω λοιπον γιατι μου υποδειξατε τη μαιμου:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.