Jump to content


Πρόβλημα με το i-pod


Tony93

Recommended Posts

Καλησπερα σε οσους κανουν τον κοπο και διαβαζουν αυτο το thread.

Exω ενα προβλημα με το i-pod μου και πιο συγκεκριμένα με το i-tunes. Δεν αντέχω ΚΑΘΟΛΟΥ αυτην τη διαδικασια που πρεπει να γινει για να μπουν τα τραγουδια μεσα στο i-pod. Ενα copy - paste δεν μπορουσε να γινόταν??? Εχω φτιαξει το library 150000 φορες, δεν αντεχω αλλο. Οτα κανω ενα format η κατι γινετε πρεπει να κατσω και να τα φτιαξω ολα απο την αρχη και σβήνετε οτι ηταν μεσα στο i-pod.Dεν ειναι μονο αυτο.... Δεν μπορω να καθομαι να περναω τραγουδια με αυτον τον τροπο.

Ξερει κανεις απο εσας εναν απλούστερο και ευκολοτερο τροπο απο το i-tunes ή το media player???? Λιγη βοήθεια παρακαλω, εχω φτασει στα ακρα....

Ευχαριστώ πολυ. :help: :hi: :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman [Σήμερα, στις 16:52]

Ένα πολύ καλό και εύχρηστο προγραμματάκι γι' αυτή τη δουλιά είναι το Anapod Explorer. Φυσικά δεν είναι free.

Eυχαριστω πολυ φιλε cherryman για την βοηθεια σου . :T: :clap: :hi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αυτο που μπορεις εναλλακτικα να κανεις ειναι να χρησιμοποιησεις το firmware rockbox

www.rockbox.org με το οποιο θα μπορεις να πετας μεσα τα mp3 σου καθως και να παιζεις ενα σωρο τυπους αρχειων οπως flac τα οποια εγγενως το ipod δεν υποστηριζει.

το δοκιμασα στο nano μου και ειναι αψογο.

εχει και πολυ καλο equalizer.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.