Jump to content


USB Stick WI-FI για vista


Tony93

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια! Θελω να βαλω vista στο pc μου αλλα υπαρχει ενα προβλημα. Τo usb stick που εχω ( sagem wi-fi 11g) δεν εχει ουτε καν βρησκω drivers ακομα. Αρα μαλλον θα αγορασω ενα καινουργιο που να υπαρχουν drivers για vista. Μπορειτε να μου προτεινετε ενα usb stick wi-fi που να παιζει σε vista????

Link to comment
Share on other sites

H WG111 υπαρχει αλλα η WG111v2 δεν υπαρχει. Στο σιτε ομως της netgear λενε οτι υπαρχουν drivers για vista για το v2. Για το αλλο πε παιδια???? Λετε να παιζουν drivers τπυ v2 και στο αλλο? :help:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tony93 [Σήμερα, στις 21:35]

Eγω δεν εχω το WG111. Εχω ενα sagem wi-fi 11g. Σιγα μην παω να το αγορασω για να το δοκιμασω, γιαυτο σας ρωτησα. :getlost:

καλα μην στραβωνεις τοσο.....η ροη του θρεντ με μπερδεψε.........αλιμονο να σε καναμε beta tester

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 23:53]

καλα μην στραβωνεις τοσο.....η ροη του θρεντ με μπερδεψε.........αλιμονο να σε καναμε beta tester

Ενταξη, κανενα πρόβλημα. Αλλα δεν βλεπω κανεναν να μου απανταει..... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Στο site τις netgear κοιταξα! Υπαρχουν drivers μονο για το v2. Αυτο που εχεις εσυ ειναι για λαπτοπ. Ρε παιδια, εστω και μια εσωτερική καρτουλα να βρουμε που να λειτουργει και σε vista. An kai το usb stick με βολευει πιο πολυ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

χαχα.. γοογλαρα λιγακι και με εβγαλε εδω..

βρε βρε..

εχω το WG111 και δεν παιζει σε pc με vista με την καμια.

επισης το ιδιο pc κρασαρει οταν συνδεω το αντιστοιχο το pci adapter της netgear (108mbs ομως)

κολλαει στην οθονη εκκινησης...

καμια ιδεα? ασυμβατοτητα και παω για πιο καινουργιο ανταπτορα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.