Jump to content



C2D ψυκτρα


nik92

Recommended Posts

με λιγοτερα λεφτα παιρνεις καλυτερες ψηκτρες απο την 9500/9700.....

δες Scythe Infinity/ Ninja

επισης κανε και μια αναζητηση στο φορουμ.....εχουμε γεμισει μελη με c2d επεξεργαστες......τοσα θεματα για ψυκτρες εχουν ανοιχτει.

Link to comment
Share on other sites

1) ευχαριστώ γιατην ανταπόκρηση

2) μαλλον την Scythe Infinity θα πάρω την έχει κανένας

Αν ναι κανει πολύ θορυβο σε σχεση με την μαμα , χωρις ανεμιστηρα εχει καλες επιδοσεις , τι σου δινει μαζί ?

Πόσα πιν έχει ο ανεμιστηρας 3 η 4? Και εχει ρυθμιστη ?

3) οι Sonic Tower της ττ και bigtyphoon120 λένε τπτ . Ο 2ος είναι ο καλύτερος στο pcworld αυτού του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

και η Scythe ψιλο-κτήνος είναι, δες διαστάσεις πριν την χτυπήσεις.

Σου δίνει μαζί ένα 12άρη, 1700~1800 στροφές, που είναι σχετικά καλός (ούτε πολύ φασαρία κάνει)

Χωρίς ανεμιστήρα..

Αν έχεις το setup της υπογραφής σου (Ε6300 @ 2GHz) τότε με έναν καλό exhaust μάλλον δεν θα έχεις πρόβλημα.

Όσο ανεβαίνουν τα MHz και η τάση...

Εγώ την έχω με 2 fans, push-pull με αρκετά καλές θερμοκρασίες.

Link to comment
Share on other sites

Στο Soprano ενος φιλου μου χωραει η Ninja (μαζι με τον πλαινο ανεμιστηρα του soprano)... Η Ninja εχεi υψος 15cm...

H infinity ειναι 16cm.... αν δεν σου χωραει, βγαζεις τον πλαινο ανεμιστηρα του κουτιου και εισαι οκ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sret [Σήμερα, στις 14:24]

για να μην ανοιγω καινουριο topic,εχει καποιος εντυπωσεις απο την Noctua NH-U12F?

Sret, o dubber έχει κάνει ένα review για την Noctua...Έχει και καλές φωτό...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.