Jump to content


O Hipro 1oς στο HwBot!!!


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5

Βέβαια να πω επί ευκαιρίας και το παράπονό μου...... :(

ΔΕΝ έπρεπε να "διασπαστούμε" σαν ομάδα.......Έχουμε τώρα 3 ή 4 ή 5 Ελληνικές ομάδες που Overclock-άρουν..... :(

Με αυτό τον τρόπο ΚΑΜΜΙΑ ομάδα δε θα πάει ψηλά....ΓΙΑΤΙ?.... :(

Δε σας/μας αρέσει ο τίτλος "Hellas Overclocking Team"......?......Θέλετε να τον αλλάξουμε και να bench-άρουμε ΟΛΟΙ για ΜΙΑ ομάδα?.....Γιατί όχι!.....

Να τα βάλουμε κάτω και να τα βρούμε......ΔΕΝ είμαστε πολλοί μπροστά στους "άλλους" αλλά τα έχουμε ΜΕΓΑΛΑ και μπορούμε.... ;):D

Το κάθε φόρουμ να έχει τους benchers του και να ποστάρουν εκεί αν θέλουν, ΑΛΛΑ για μια ΚΟΙΝΗ ομάδα....... :(Δεν ξέρω!.......Ίσως είμαι ονειροπόλος..... :(

Συγχαρητηρια και απο μενα :D :clap: :happy2:

Ο μονος τροπος να γινει αυτο ειναι να μαζευτειτε οι "μεγαλοι" των φορουμ, να τα πειτε και να τα βρειτε!

Ηδη η ομαδα σας εχει ανεβασει πολυ ψηλα την Ελλαδα...φανταστειτε ενωμενοι ομως ολοι οι μεγαλοι overclockers ποσο ακομα πιο ψηλα μπορειτε να μας ανεβασετε...

Φιλικα παντα :) , well done και παλι :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.