Jump to content



Armed Assault [ARMA] Thread.


Occultist

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
Tραγικο game... επικα βαρυ! Εφαγε uninstall μεσα σε μερικα λεπτα.

Aν ειχες δωσει τα λεφτακια σου για να το αποκτησεις,ειμαι σιγουρος θα εμενε για παραπανω απο μερικα λεπτα.

threads merged.

Link to comment
Share on other sites

Aν ειχες δωσει τα λεφτακια σου για να το αποκτησεις,ειμαι σιγουρος θα εμενε για παραπανω απο μερικα λεπτα.threads merged.

Lol... Τότε ευτυχώς που το είδε έτσι πρώτα και δεν πήγε να το αγοράσει και να κλαίει τα λεφτά του (θα μου πεις υπάρχει και η επιλογή του demo, αλλά κατά τη γνώμη μου δεν είναι το ίδιο γιατί πολλές φορές τα demos έχουν bugs που δεν έχει η final version).

Link to comment
Share on other sites

Lol... Τότε ευτυχώς που το είδε έτσι πρώτα και δεν πήγε να το αγοράσει και να κλαίει τα λεφτά του (θα μου πεις υπάρχει και η επιλογή του demo, αλλά κατά τη γνώμη μου δεν είναι το ίδιο γιατί πολλές φορές τα demos έχουν bugs που δεν έχει η final version).

ολοι γνωριζουμε οτι ειναι βαρυ game.

Το ξεραμε πριν βγει.

Ναι το demo ειναι μια λυση -που πολλες φορες οι εταιριες βγαζουν τα patch και για αυτα-

αλλα το να σχηματιζεις πληρη αποψη για ενα παιχνιδι με μεγαλο βαθος οπως το ARMA σε μερικα λεπτα ειναι λαθος. (κατα τη γνωμη μου)

Link to comment
Share on other sites

Aν ειχες δωσει τα λεφτακια σου για να το αποκτησεις,ειμαι σιγουρος θα εμενε για παραπανω απο μερικα λεπτα.

threads merged.

^ αυτο ακριβως, χαλατε λεφτα για hardware κατεβαζετε παρανομα games αβερτα και μετα τα βγαζετε μουφες επειδη δεν ξερετε να τα ρυθμιζετε ή δεν ξερετε να τα παιζετε ή και τα 2, συγγνωμη αλλα δεν ειναι gaming αυτο :p Οποιος θελει να παιξει το παιχνιδι με καλο framerate να βαλει το ηλεκτρονικο του μαρτζαφλαρι στην ακρη και να δοκιμασει να παιξει με αυτα τα settings, παναλαφρο μου ειχε φανει το demo σε μηχανημα 2ετιας κιολας.

http://www.hardforum.com/showpost.php?p=1034284134&postcount=719

http://www.hardforum.com/showpost.php?p=1034288043&postcount=791

Για ολα τα φρου φρου στο μαξ και μεγαλη αναλυση δεν φτανει η 5870 και ο i7 στα 4ghz, ειδικα αμα θελει να συμεττασχει καποιος σε μαχες μεγαλης κλιμακας γυρω απο πολεις, επειδη εχει ρυθμισεις το παιχνιδι για "future hardware" και δεν μπορουμε να τις ενεργοποιησουμε προς το παρων χωρις να γονατισει το μηχανημα πρεπει να σπαζομαστε και να το απορριπτουμε ? Ελαφρως απλοποιημενος στρατιωτικος εξομοιωτης ειναι το παιχνιδι οχι crysis να κανουμε βολτες στο νησι για να χαζεψουμε τα γραφικα.

Πειτε με μουρλο αλλα μακαρι να βγαινανε και αλλα παιχνιδια σαν αυτο στην αγορα, εχουμε πηξει στα console ports, τον νοεμβριο του 2006 βγηκε η 8800gtx και ακομα τα παιζει (σχεδον) ολα.

Σημειωση : δεν ειμαι κανας πορωμενος με το παιχνιδι, αντιθετως εχω τοσους μηνες την κοπια απτο play.com και ακομα δεν το εχω περασει στον σκληρο γιατι υπαρχουν αλλα games να μονοπωλουνε τον ελευθερο μου χρονο προς το παρων,καταραμμενη valve :p

Link to comment
Share on other sites

To τελευταιο game που αγορασα σε cd (για να μη μιλησω για δισκετες) ηταν το international rally championship... και ακομα το εχω!:p

Βασικα οχι μερικα λεπτα... αλλα μερικα δευτερολεπτα του αξιζαν. Οχι οτι τα γραφικα ηταν απαραδεκτα ειδικα οταν ξεκινας πανω στο αεροπλανοφορο, αλλα δεν δεχομαι στο συστημα μου να μου παιζει ετσι χαλια.

Το ΟFDR ειναι πολυ καλυτερο ας πουμε. Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Ελαφρως απλοποιημενος στρατιωτικος εξομοιωτης ειναι το παιχνιδι οχι crysis να κανουμε βολτες στο νησι για να χαζεψουμε τα γραφικα.

Ώπα μεγάλε. Οk καλά τα λες αλλά -χωρίς παρεξήγηση- σεβασμός στο Crysis. To ότι δεν είναι πολεμικός εξομοιωτής δεν μειώνει την αξία του! ;)

Link to comment
Share on other sites

νταξ μωρε αλλος την βλεπει εξομοιωση.. αλλος την βλεπει επιστροφη στην φυση...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα νομιζω..

αλλα και μενα το crysis σαν fps με τραβηξε κατα πολυ περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Η Bohemia Interactive ανακοίνωσε ότι θα κυκλοφορήσει δωρεάν DLC για το ARMA 2. Το DLC θα διατεθεί στο τέλος του μήνα μαζί με το patch 1.05. Το "mini-campaign" Eagle Wing θα συνεχίσει λίγα χρόνια μετά από το ένα τέλος του campaignόλοι οι όροι » Campaign Το campaign είναι ο όρος που χρησιμοποιείται για να περιγράψει το σύνολο των γεγονότων, την ιστορία και το σενάριο που διαδραματίζονται κατά τη διά... περισσότερα » και θα μας επιτρέψει να πιλοτάρουμε το, πρωτοεμφανιζόμενο στο παιχνίδι, ελικόπτερο AH-64 Apache σε δύο νέα επίπεδα. Το patch 1.05 θα περιέχει και το νέο mode "When Diplomacy Fails" για το multiplayer τμήμα του παιχνιδιού, το οποίο θα επιτρέπει τις διπλωματικές συζητήσεις ανάμεσα σε τρεις παρατάξεις.

Το ArmA 2 κυκλοφορεί από τον Ιούνιο για PC, ενώ ήδη αναπτύσσεται το standalone expansion "Operation Arrowhead" το οποίο θα κυκλοφορήσει το 2010.

source : Gameover.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Έναν χρόνο μετά την κυκλοφορία του Arma 2, oι κάτοχοι του στρατιωτικού εξομειωτή θα έχουν την δυνατότητα να απολαύσουν το πρώτο expansion για το παιχνίδι. Ο λόγος για το Operation Arrowhead, το οποίο διαθέτει μεταξύ άλλων νέο campaign για single και multi, τρεις νέους χάρτες με πλήρως καταστρέψιμα και interactive περιβάλλοντα, νέες μονάδες και οχήματα και gameplay διανθισμένο με νέα στοιχεία όπως δυνατότητα ελέγχου UAVs, θερμική όραση FLIR, προσθαφαιρούμενα backpacks για να κουβαλάτε περισσότερα όπλα και πυρομαχικά, καθώς και βελτιωμένο σύστημα σκόπευσης. Δείτε σχετικές εικόνες εδώ. Το Arma 2: Operation Arrowhead κυκλοφορεί στις 29 Ιουνίου.

sauce:game20.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.