Jump to content



The PDA - PocketPC - Windows Mobile Thread


jpavly

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Μάλλον δεν το έθεσα καλά. Είχα καλομάθει με την Νοκια, και ψάχνω για ένα πρόγραμμα που να μπορώ από υπολογιστή να διαχειριστώ τις επαφές μου (επεξεργασία, προσθήκη, κτλ)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Επειδή είμαι σε φάση αλλαγής του κινητού μου και κοιτάω και προς pda μεριά ένα σχόλιο για την σύνταξη των sms θα ήταν κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτο ! :)

Συγκεκριμένα μπορείς να γράψεις διπλά και τριπλά μηνύματα (εννοώ πλειάδα χαρακτήρων, πχ 240) και πόσο εύκολο και γρήγορο είναι το να γράψεις ?!

Αναφέρομαι σε συσκευές χωρίς πληκτρολόγιο !

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι σε φάση αλλαγής του κινητού μου και κοιτάω και προς pda μεριά ένα σχόλιο για την σύνταξη των sms θα ήταν κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτο ! :)

Συγκεκριμένα μπορείς να γράψεις διπλά και τριπλά μηνύματα (εννοώ πλειάδα χαρακτήρων, πχ 240) και πόσο εύκολο και γρήγορο είναι το να γράψεις ?!

Αναφέρομαι σε συσκευές χωρίς πληκτρολόγιο !

Νομίζω πως όλα στέλνουν κανονικά πολλαπλά sms.

Τώρα όσο αφορά την ταχύτητα,μαθαίνεις σιγά σιγά αλλά σε καμία περίπτωση δεν πιάνεις την ταχύτητα του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν ευχαριστώ για τις απαντήσεις αλλά κατά δεύτερο δεν καταλάβατε πλήρως τι εννοούσα ! :D

Οσο αναφορά την ταχύτητα μπήκα στο πνεύμα. Πιο αργά από κινητό αλλά με κάτι σαν Τ9 πάει πιο γρήγορα.

Το άλλο που θέλω να μάθω είναι αν μπορείς να γράψεις ένα μήνυμα πχ 200 ή 240 χαρακτήρων. Να έχει δηλαδή πάνω από 160 γράμματα ! Οχι αν μπορώ να κάνω μαζικό spamming στην παρέα μου ! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Αυτό μπορείς να το κάνεις από το activesync και να συγχρονίζεις τα contacts του outlook με τα contacts του pda...

Ξέθαμα.. Για να γίνει συγχρονισμός των επαφών πρέπει να έχεις υποχρεωτικά το Outlook? Έχω Vista, αλλά δεν κατάφερα κάτι με το Windows Live Mail (έχει υποπρογραμματάκι για επαφές), ή με το Windows Contacts... :/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.