Jump to content


Dry Ice: Πρωτη αποπειρα :D


Astri

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 23:27]

Συγχαρητηρια φιλε astri. Xαιρομαι περισσοτερο που δεν ρωτησες τιποτα κανενα και εφτιαξες το κανιστρο μονος σου. Εισαι ωραιος overclocker.

Να σαι καλα για καλα σου λογια. Ειναι ωραιο να ακους τετοια σχολια απο ατομα που εχουν καθιερωθει στο χωρο. :flower:

Επισης, κατι τετοια σχολια σε κανουν να ψαχνεις για LN2 :devil:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοοοος και Υπέροχοοοος ο νέοοοος

Μπράβο και από μένα, προσωπικά ούτε στη δέκατη προσπάθεια (όταν ξεκίνησα) δεν θα έφτανα σε τέτοια αποτελέσματα.

Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 09:36]

Έτσι - έτσι.....με ΔΥΝΑΜΗ η νεολαία γιατί εμείς τώρα πια....γεράσαμε....και θέλουμε αντικαταστάτες...... :D :clap:

Πάμε γερά.... :T:

Eχεις μάθει βρε στο παιδι σου , να κόβει κανα διαιρέτη , να γεμιζει κανα κάνιστρο να περνάει την μόνωση , αντε σιγα σιγά :D .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και παλι παιδια.

Χθες βραδυ πηγα να ξε-μονταρω τα τριμερακια και καταλαθος βγηκε το πυκνωτακι που καθετε πανω το vdroop mod :o

Δουλευουν ολα κανονικα μεχρι στιγμης. Δεν εχω μετρισει τασεις με το πολυμετρο για να δω τι παιζει. Ξερει κανεις τι προβλημα μπορει να υπαρξει απο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλος ο νεος.

Bull's eye και με την πρωτη:clap:

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 10:21]

5 αστεράκια από μένα ;)

χμμμ.ρε τι μου θυμιζει εμενα αυτο...τι μου θυμιζει.μοδερατορας αγγελικα πλασμενος....:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dimcar [Σήμερα, στις 18:06]

well done kαι από μένα... σου αξίζει αναφορά στο περιοδικό!!!!

Ποιο περιοδικο? :o

Οπα... Ετοιμαζω το rig για αζωτο.. περιμενε λιγο :p

Πιστευω μεσα στην επομενη εβδομαδα να ειμαι ετοιμος. Ο προηγουμενος στοχος ηταν το 100% overclock. Ο επομενος ειναι λιιιιιιιιγο πιο κατω απο 10 superPi 1m

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.