Jump to content


rma e-shop


amartolos

Recommended Posts

’ρα και εσύ συμφωνείς οτι όλοι όσοι δουλεύουν στο eshop είναι χοντρόπετσοι?

Όπως είπα, υπάρχει ignore list. Χρησιμοποιώντας την θα αποφύγεις τα ηλίθια επιχειρήματά μου και εγώ τις προσωπικές επιθέσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Το θέμα είναι ότι έχουμε φτάσει σε σημείο να νιώθεις ευγνωμοσύνη όταν κάποιος κάνει τη δουλεία του. Εδώ του αλλουνού του βγήκε η πίστη για μια κάρτα και πρέπει να δώσει και συγχαρητήρια που αυτοί που δουλεύουν κάνανε ...τη δουλεία τους ; Και αν κρίνω από ΠΑΡΑ πολλά ποστς σχετικά με το συγκεκριμένο μαγαζί, σπάνια συμβαίνει να δουλεύει σωστά.

Περί των υπαλλήλων δε με ενδιαφέρει αν είναι χοντρόπετσοι ή οτιδήποτε άλλο. Εγώ να εξυπηρετηθώ θέλω. Τώρα αν το μαγαζί έχει πολιτική να βγάζει την πίστη στον καθένα να

παρέχει ελλατωματικά προιόντα ή από 2ο χέρι και τα σχετικά -καθώς υπάρχει ποικιλία στα παράπονα- και αυτό είναι γνωστό στους υπαλλήλους -εκτός κ αν το big boss τσεκάρει κάρτες τροφοδοτικά και τα σχετικά- , έχουν μερίδιο ευθύνης; Εσύ τι πιστεύεις; Κολυμπάνε στην άγνοια οι υπάλληλοι;

Τέλος δε με νοιάζει το ignore list.

Link to comment
Share on other sites

Το thread εξυπηρέτησε το σκοπό του.

Κλειδώνεται για να μην συνεχιστούν οι διαμάχες. Θα διαβάσω μία μία τις καταχωρήσεις και όποιος έχει παρεκτραπεί θα λάβει τα ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM

Μετά από μισή ώρα σβήνοντας και γράφοντας δεν μπόρεσα να γράψω κάτι σχετικό τελικά. Είναι τόσο αφοπλιστικά ηλίθιο σαν επιχείρημα που δε τα κατάφερα.

KoMM έχεις 1 strike. Περισσότερη προσοχή παρακαλώ σε ότι γράφουμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.