Jump to content



Ghost Recon A.W II


gbak

Recommended Posts

H πρωτη στο demo μια χαρα ευκολη μου φανηκε παντως ακομα και στο hardcore, η AI των ghost κανει θαυματα (οπως και στο πρωτο GR του 2001 αλλα με λιγοτερο νταντεμα :p ) οι εχθροι συμπεριφερονται κανονικα και μονο αμα εισαι απροσεχτος υπαρχει περιπτωση να δεις τα ραδικια αναποδα, οσο για τις επιδοσεις επαιξα με ολα medium στα 1024 και σπανια ειμουνα κατω απτα 50, δοκιμασα μετα να τα φουλαρω στην ιδια αναλυση κανενα προβλημα minimum fps = 43, και δεν ειναι τοσο ενοχλητικο οσο σε αλλες μηχανες οταν πεφτεις κατω απτα 50-60, πολυ καλη δουλεια στην GRIN τετοιο tactical ειχε να βγει χρονια ειδικα η ευκολια με την οποια μπορεις να δινεις εντολες στους δικους σου ειναι μεγαλο plus :T:

Αληθεια ξερει κανεις τι παραπανω βλεπουν οι κατοχοι phys-x στο συγκεκριμενο game ? αν πεσει η ppu της ageia στα 150 θα την παρω μονο και μονο αμα εχει καλο eye candy ( χωρις χειροτερα fps απο πριν εννοειται ) σε αυτο το παιχνιδι και στο ut3

edit : καλο θα ητανε να μπορουσες να κανεις lean οσο ωρα κρατουσες το πληκτρο και οχι με toggle, επρεπε να συνηθισω να παταω το W οταν ηθελα να χωνω το κεφαλι μου παλι μεσα ευτυχως που δεν ειναι human players θα μου το ειχαν κανει κοσκινο :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

οντως με το K κανει save! ωραιος ο Τζωρτζης!

@ΙamdaBest ναι ρε φιλε σκιντροου ηθελα να πω....γραψε λαθος...μια χαρα εκδοση ειναι και νορμαλ update και μην σου πω μπαινω και online κανονικοτατα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Σήμερα, στις 19:02]

Γιατί δεν μπορείτε να κάνετε save?

Με το K μου κάνει κανονικά...

Μπράβο ρε Tζώρτζη μας έσωσες...γιατί χτες το βράδυ μέχρι να πάω δουλεια παίξανε λίγο τα νέυρα μου με το να αρχίζω από την αρχή....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον με σωστες ρυθμισεις στους catalyst χωρις να κανω force το antiliasing που πολυ σωστα ανεφερε ο gruntgr καθως δεν υπαρχει...και με ολα high στα settings του παιχνιδιου και με 16x anisotropic...1680x1050 κραταει σταθερα απο 45 μεχρι 55 fps η 2900...και το παιχνιδι εχει γραφικαρες σε καποια σημεια...μαλλον θα το τσιμπησω οριτζιναλε καθως αρχιζει και γινεται αρκετα ενδιαφερον..ποσο μαλλον σε multiplayer..

2003628457122064499_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με τον ήχο; Εμένα με την audigy 2 και latest drivers μου μαμάει το EAX panel. και μετά δεν έχω ήχο στα windows. Ακόμα και μετά το 1.02 patch. Αναγκαστικά τρέχω σε software mode.

A64 x2, X1950XTX 2gb, dfi nf4 κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 12:52]

Kι ένας καλός οδηγός: http://www.tweakguides.com/GRAW2_1.html

Τον έχω υπόψην μου... ευχαριστώ wizard!!!

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 13:04]

Έχει κανείς πρόβλημα με τον ήχο; Εμένα με την audigy 2 και latest drivers μου μαμάει το EAX panel. και μετά δεν έχω ήχο στα windows. Ακόμα και μετά το 1.02 patch. Αναγκαστικά τρέχω σε software mode.

A64 x2, X1950XTX 2gb, dfi nf4 κλπ.

Κανένα πρόβλημα εδώ με τον ήχο αλλά άλλη φάση καθώς χρησιμοποιώ την onboard κάρτα ήχου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 13:37]

και μενα ολα καλα με τον ηχο με μια aydigy 2...γιατι ομως στα κανει αυτα?

’μα ήξερα δεν θα έμπαινα στον κόπο να κάνω post:p

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ ειναι ωρες ωρες "τα ζωα μου αργα" εμενα προσωπικα λιγες φορες με εχουν "σωσει"...βασικα με τσαντιζει γιατι αργουν να κανουν αυτο που τους λες.....και συνηθως τους βγαζω μπροστα με G36 και ακολουθω απο πισω με sniper.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 11:57]

Εγώ κάνω το ανάποδο... Πάω μπροστά, καθαρίζω το τοπίο, κι απλά τους σέρνω μαζί μπας και χρειαστούν πουθενά...

Και εγώ το ίδιο ρε Wizard!!! Καλά σε μία πίστα ένας όχι απλά τα ζώα μου αργά... σαν χελώνα και μάλιστα τυφλή... :hehe:3 paths του άλλαξα και αυτός μονίμως κάπου "έβρισκε"... ίσως και να ντρεπότανε βέβαια... :p

Απο το να μείνω πάντως χωρίς support απο την αρχή... τους κρατάω καβάτζα κάπου... και κάπου στην μέση τους βγάζω στο κουρμπέτι (να κάνουμε και ένα τσιγάρο σαν άνθρωποι)...

την άλλη φορά με την μία σκοτώθηκαν τα εξυπνοπούλια και έμεινα μόνος....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.