Jump to content



Ghost Recon A.W II


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 05:23]

εγω το παραγγειλα παντως απο το play..

Αντε να μας πεις και εντυπώσεις.... ειμαι περιέργος αν online διατηρεί τον χαρακτήρα του "λίγο τακτικής + FPS"... αν και με τα ping του 2play δεν ειμαι για online gaming βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από gbak [Χθες, στις 10:58]

ασε φιλε τα ιδια τραβαω..αμα βρεις τιποτα ριξε κανα πμ..

Γιατι ΠΜ αγορί μου??? Οι υπόλοιποι να μην μάθουμε? :p:D

BTW Αυτοι που έχουν χρόνο και ψάχνουν έχουν βρεί καμία ιστοσελίδα με τίποτα tips and hints??? Γιατί με τις ατελείωτες ώρες που δουλεύω μάλλον θα το σταματήσω αναγκαστικά και μη.... :p

Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα πεσατε σε bug του παιχνιδιου και δεν κανουν spawn αλλες ρουκετες :p

We love the jump in difficulty and realism, but there were a few moments that had us pounding our desks in frustration. One mission will have you fighting off two helicopter gunships at the same time and if you didn't bring any heavy ordinance you're going to have a very difficult time. RPGs are scattered throughout the level, but we ran into a bug that made the ammo in the RPGs go to zero whenever we picked them up. We replayed the segment numerous times and each time we got the bug. Luckily a patch was released the same day the game came out; just be careful when you install it because it wipes out all of your savegames. Any missions you unlock will remain available, but if you have any savegames near the end of a mission, you'll be out of luck. We should also point out that in order to play online you'll have to patch the game. It's annoying, but at least Ubisoft made the patch available right away.

πηγη : http://pc.gamespy.com/pc/tom-clancys-ghost-recon-advanced-warfighter-2/809616p2.html

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε το βγαλα απλα ξεκινησα απο την αρχη καβατζωσα αλλον ενα με μπαζουκα...και αλλο ενα εγω..και με το που σκασανε μυτη τα κατεβασαμε..και τα δυο βεβαια.. εκανα 3 μερες να το περασω...αντε τωρα περιμενω να μου ρθει απο το play να μπω σε κανα σερβερ να δω τι παιζει..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν παιζει το παιχνιδι...στο material detection μου βγαζει προβλημα στο Ageia Driver Version...κατεβασα τους 7.7 κ θα τους περασω καποια στιγμη..Τι παιζει?

Να σημειωσω οτι το εβαλα στο δευτερο pc(P 4,Gecube X1600 Pro 512,512 ram..)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Διαβασα πως με ενα κολπο μπορουν οι κατοχοι 8800gtx να ενεργοποιησουν την PPU που υπαρχει πανω στις καρτες τους ( δεν ξερω αν υπαρχει και στις gts ) ετσι ωστε τα "high" και "extreme" settings να ειναι διαθεσιμα χωρις physx ;-) θα ποσταρω σε λιγο το guide αν ειναι

εχουμε κανα νεο?

Link to comment
Share on other sites

Καλα πως την παλευετε μ αυτα τα παιχνιδια?

Πολυ δυσκολο είναι....:nuke:

Πρεπει να παιδευομαι καμια ώρα τωρα να περάσω την 4η πίστα με του snipers (joining forces)

Το easy ειναι πολυ δυσκολο για μενα.

Α να χαθειτε απο κει με τα FPS σας :hehe: , καλα κάνω και δεν παίζω τέοια :giveup:

Tελικά αποοολα τα FPS μονο με το COD2 εκατσα και τερματισα, ήταν πολυ ωραίο.

Μ αυτό το GRAW2 όλη την ώρα μεσα στα χαλάσματα και στα χώματα εισαι ρε παιδι μου.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα DEM ένας ωραίος τρόπος για μενα όταν τα παιρνω στο κράνος που δεν μπορώ να βγάλω ένα σημείο είναι να παω ένα 40λεπτο στο γυμναστήριο... παω τα χώνω, την πληρώνουν βάρη και τροχαλίες, κουράζομαι και μου περνάνε... και μετά σπίτι και δώστου πάλι....:p

Το κακό ειναι οτι καλοκαιριάτικα βαριέμαι να πηγαίνω με τις ζέστες που σημαίνει οτι δεν έχω που να βγάλω την ενέργεια μου ασχέτως αν το GRAW2 κάνει φιλότιμες προσπάθειες να με ξεζουμίσει έστω και στο easy...

PS: Η δουλειά ως τρόπος κατανάλωσης ενέργειας δεν πιάνεται... εκει προσπαθώ να κάνω εξικονόμηση ενέργειας :hehe:... ειμαι πολύ οικολόγος στην δουλειά... :rofl: ξέρεις προστασία του περιβάλλοντος και τέτοια....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dem

Καλα πως την παλευετε μ αυτα τα παιχνιδια?

Πολυ δυσκολο είναι....:nuke:

Πρεπει να παιδευομαι καμια ώρα τωρα να περάσω την 4η πίστα με του snipers (joining forces)

Το easy ειναι πολυ δυσκολο για μενα.

Α να χαθειτε απο κει με τα FPS σας :hehe: , καλα κάνω και δεν παίζω τέοια :giveup:

Tελικά αποοολα τα FPS μονο με το COD2 εκατσα και τερματισα, ήταν πολυ ωραίο.

Μ αυτό το GRAW2 όλη την ώρα μεσα στα χαλάσματα και στα χώματα εισαι ρε παιδι μου.

φιλε τα fps ειναι ειδικη κατηγορια πρεπει να το χεις μεσα σου...απο την μια στιγμη στην αλλη δεν γινεται..εγω πρωτοξεκινησα doom,quake και half life εδω και μια 7ετια...και χω φτασει 32χρο και ακομη ειμαι εθισμενος...αν και το GRAW2 ανηκει στην κατηγορια των Modern Tactical Shooter...δεν ειναι καθαροαιμο FPS...βλεπε Half Life η Fear..

Link to comment
Share on other sites

Nαι η αληθεια είναι ότι δεν το εχω...αλλά μην νομίζεις έχω πάιξει αρκετά απο αυτά, όμως τα βαριέμαι γρήγορα(τα παρατάω και γρηγοροτερα απο 20λεπτο).

Το Cod2 όμως ακομη και σε μενα που δεν ασχολουμαι με τα FPS μου έχει μεινει. Λίγο η αλλαγή παραστάσεων (χιονια, δαση, βροχή, έρημος, νυχτα) τα παλια οπλα, τα χαρακωματα, η αισθηση ότι ήσουν αναμεσα σε πολλους, και φυσικά το θεμα Β' ΠΠ, είχε και διαβαθμισμενα επιπεδα δυσκολιας και τεχνικά ήταν πολυ καλό.

(καλά δεν μιλάμε για FPS στυλ Doom-high tech τερατοαελιενομορφων ιστοριών που για μενα είναι τελειωμενα πριν κάνουν release - δεν λεω ότι δεν καλα ,απλα εμενα δεν μ αρεσουν καθόλου ) - αντε να βγει και κανα καινουριο ιστορικο

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο online με πολλες πιστες...και αρκετα σταθερο σε θεμα ping...χωρις lags και δεν χανει καθολου σε σχεση με το single player..

Wiz...ετοιμασου να σε πετυχω καπου εκει εξω στο juarez...ξερεις εσυ..:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.