Jump to content



Ghost Recon A.W II


gbak

Recommended Posts

Bάλτον πίσω απο το αυτοκινητο (πριν εμφανιστουν τα ελικοπτερα) με το πυροβόλο και όταν βρεις ευκαιρία βαλτον να κανει attack στο ενα απο τα 2. Σχετικά γρήγορα όμως, μην στο φάνε. Οι άλλοι θα είστε μες στο κτιριο, εσυ θα στεκαεσαι μπροστα στη πόρτα για να σε σημαδεψουν τα ελικοπτερα και όχι τον άλλον που εχεις έξω (και μετα θα μπεις μεσα εννοειται-μη φας καμια ρουκετα στη κεφαλα) Μετα καθαριζεις και το άλλο με το μπαζουκα σου.

Και τα πολυ δυσκολα πια θα έρθουν στην επόμενη πίστα. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

ειναι ρε συ οπως πας περνας τα φυλακια και πας τερμα κατω στο τελευταιο κτιριο...ανεβαινεις τις σκαλες...τρως μερικους και μετα σου ρχεται..εβγαλες τα δυο ελικοπτερα και κολλησες εκει..

Link to comment
Share on other sites

Μωρε μπράβο....ωραια τα tips σας παιδιά.... αντε να κοιμηθώ, να ξυπνήσω το απόγευμα μπας και τελειωσω την ρημάδα την πιστα κάποια στιγμή γιατί η δουλειά στο καλύτερο με κοβει... :p .... ήμουνα και 1 μηνα εκτός....

EDIT:

Τελικά δεν άντεξα... την ξαναέπαιξα και την εβγαλα επιτέλους αφου ξεκόλλησε και το C4.. :cool:

φιλε gbak τρελή ένταση.... πολύ γ@μ@τα σκηνικό..... τώρα μπορω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος... ολο το θέμα ήταν να τσεκάρεις στο map το ενα ελικόπτερο για να το κανει attack ωστε εσυ να χτυπήσεις μετα το άλλο...

Wizard! νομίζω εσυ είχες αναφέρει παλιότερα εδώ ένα τέτοιο tip ή κάνω λάθος??... πάντως κάτι παρόμοιο βρήκα και στο google αλλα τώρα.... αφου την έβγαλα... :p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ έτρεξα και πρόλαβα το 1ο ελικόπτερο μέσα στο φαράγγι και αμέσως μετά, από 1st person (κι όχι από το χάρτη) έδωσα εντολή για επίθεση στο 2ο. Μετά από 3-4 προσπάθειες ήμουν τυχερός και το έριξαν πριν προλάβει να φάει κάποιους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 10:19]

Βασικά εγώ έτρεξα και πρόλαβα το 1ο ελικόπτερο μέσα στο φαράγγι και αμέσως μετά, από 1st person (κι όχι από το χάρτη) έδωσα εντολή για επίθεση στο 2ο. Μετά από 3-4 προσπάθειες ήμουν τυχερός και το έριξαν πριν προλάβει να φάει κάποιους.

Ωραίος... ;) Πάντως έτσι οπως το είπα μου πηρε 1-2 λεπτα να ριξω τα ελικόπτερα... Το πιο ευκολο σημείο ήταν με αυτό το tip...

Αρχική απάντηση από greenforce13 [Σήμερα, στις 11:45]

Δεν ξερω αν σας έτυχε εσας αλλα εμένα σε μια φάση μου έπαιζε καποιος μεσα απ το νερό:blink:

:blink: Και ότι έλεγα οτι στο συγκεκριμένο mission είχα δει όλα τα versions....:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.