Jump to content



Τελικα τι ισχυει με τα Internet Only προιοντα στο Πλαισιο?


CrazyAnt1416003257

Recommended Posts

Λυπάμαι αλλά αυτές δεν είναι λύσεις. Πάρε με τηλ. και έχεις πμ.

Το thread λέει καθαρά:

"Τελικα τι ισχυει με τα Internet Only προϊόντα στο Πλαίσιο?"

Ισχύει ότι είναι για αποστολή στο χώρο σας . -

Τώρα αν σε κάποιους έτυχε για χ-ψ λόγους να δώσουν τις ίδιες τιμές, ποσώς ενδιαφέρει τον κόσμο όλο. Εδώ μιλάμε για τον κανόνα και όχι για την εξαίρεση.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά που ήθελα να πάρω το zen από το κατάστημα του Πλαισίου στη Στουρνάρη ο πωλητής με συνοπτικές διαδικασίες μου το άφησε στην τιμή του internet, προτείνοντάς το μάλιστα ο ίδιος.

Προχτές που χρειάστηκα να πάρω 2 compact flash από το Πλαίσιο της Αγίας Παρασκευής δε μου τα έδιναν με τίποτα στην τιμή του internet. Οπότε και έχασαν τον πελάτη.

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν ξερω αν ειμαι ο "μοναδικος στον κοσμο" που του φερονται καλα, αλλα σε εμενα δεν εχει τυχει ποτε μπερδεμα, ποτε καθυστερησεις, ποτε αντιδρασεις και γενικα μου πανε πολυ καλα ολα με το πλαισιο. Οποτε εχω παρει internet only προϊοντα (και παιρνω πολλες φορες και οχι μονο internet only), μεσω internet, ειναι ολα μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 09:16]

Λυπάμαι αλλά αυτές δεν είναι λύσεις. Πάρε με τηλ. και έχεις πμ.

Το thread λέει καθαρά:

"Τελικα τι ισχυει με τα Internet Only προϊόντα στο Πλαίσιο?"

Ισχύει ότι είναι για αποστολή στο χώρο σας . -

Τώρα αν σε κάποιους έτυχε για χ-ψ λόγους να δώσουν τις ίδιες τιμές, ποσώς ενδιαφέρει τον κόσμο όλο. Εδώ μιλάμε για τον κανόνα και όχι για την εξαίρεση.

Τα Internet only μπορείς να τα παραλάβεις κανονικά από το κατάστημα. Αυτό ισχύει....

ΥΓ Το πάρε τηλ είναι για να βοηθήσω το φίλα μας και όχι για κανένα άλλο λογο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dellman

Τα Internet only μπορείς να τα παραλάβεις κανονικά από το κατάστημα. Αυτό ισχύει....

ΥΓ Το πάρε τηλ είναι για να βοηθήσω το φίλα μας και όχι για κανένα άλλο λογο..

Δεν αμφιβάλλω καθόλου για την καλή σου διάθεση, αλλά 1ον μπορείς να το κάνεις με πμς, 2ον τι μένει στον κόσμο από το thread είναι αυτό που μας ενδιαφέρει.

Το site λέει "Προσοχή: Τα συγκεκριμένα προϊόντα διατίθενται ΜΟΝΟ από το ηλεκτρονικό μας κατάστημα www.plaisio.gr (Δεν θα τα βρείτε σε κανένα κατάστημα μας) με αποστολή στο χώρο σας" οπότε;

Edit: @dubber, για τα web offer: "Προσοχή: Οι Internet προσφορές ισχύουν μόνο για αγορές μέσω Internet και αποστολή προϊόντων στον χώρο σας."

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 09:39]

Δεν αμφιβάλλω καθόλου για την καλή σου διάθεση, αλλά 1ον μπορείς να το κάνεις με πμς, 2ον τι μένει στον κόσμο από το thread είναι αυτό που μας ενδιαφέρει.

Το site λέει "Προσοχή: Τα συγκεκριμένα προϊόντα διατίθενται ΜΟΝΟ από το ηλεκτρονικό μας κατάστημα www.plaisio.gr (Δεν θα τα βρείτε σε κανένα κατάστημα μας) με αποστολή στο χώρο σας" οπότε;

Edit: @dubber, για τα web offer: "Προσοχή: Οι Internet προσφορές ισχύουν μόνο για αγορές μέσω Internet και αποστολή προϊόντων στον χώρο σας."

Το γνωρίζω, το ίδιο κείμενο έχω κάνει κι εγώ qutoe σε παραπάνω μήνυμά μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.