Jump to content



Χάλασε και το Πλαίσιο.


mariosalice

Recommended Posts

Τι κρίμα ρε NEO, αφού είναι omfg roflmao η όλη φάση. Ήταν ψιλοβέβαιο ότι ο Μάριος θα είχε την εξυπηρέτηση που αποζητούσε. Κι όμως μίλησε με σκληρά λόγια εναντίον μιας αλυσίδας σαν το Πλαίσιο.

Το Lab, αν το Πλαίσιο θελήσει, μπορεί να χρεωθεί με νομικές ευθύνες εξαιτίας τέτοιου είδους δυσφήμισής του.

Καλό είναι όλοι μας να είμαστε προσεκτικοί.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 17:55]

Εντάξει....δηλαδή ελεος ...το ξαναείπα όμως αυτό έτσι?

Λοιπόν κοίταξε να δεις πως θα πάει το πράμα...στο επόμενο θρεντ-ξέσπασμα σου-στο τέλος όλα μέλι γάλα- θα μαχαιρωθεί τη στιγμή της γέννησης του.

Είσαι λείαν επιεικώς απαράδεκτος και ο μόνος λόγος που δεν το σφάξαμε το ποστ σου απο την αρχή είναι για να σου δωθεί η ευκαιρία-όπως θα κάναμε για όλους εδω μέσα- να πεις ΑΝ θα σε αδικήσουν.

Πράγμα που κανείς μας δεν περίμενε να μην βρεις το δίκιο σου.

Στη διάρκεια του θρεντ...προσέβαλες αρκετά και κόσμο και μαγαζιά....και όλα αυτά εκθέτοντας το TheLab.

ΔΕΝ είναι Blog σου το Lab Μάριε....και ούτε θα γίνει. Ούτε δικό σου ούτε κανενός:T:

Επίσημα σου λέω ότι αυτό το σκηνικό που πάιχτηκε εδώ είναι strike 1 για σένα.

Το αν είμαι απαράδεκτος πες το σε pm και όχι δημόσια.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mariosalice

Το αν είμαι απαράδεκτος πες το σε pm και όχι δημόσια.

Προσωπική μου άποψη;

Αφού εκμεταλεύτηκες την δύναμη της δημόσιας καταγγελίας, δέξου και την αντίθετη όψη.

Το thread-θέατρο-του-παραλόγου κλείνει πριν πάνε τα πράγματα στο χειρότερο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.