Jump to content


ΕΝΩΣΗ Ελληνικών ομάδων στο hwbot.


Recommended Posts

Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι ντρέπομαι όχι για το σκόρ που έκανα report, γιατί και ο ίδιος μου ο αδελφός να ήταν, άν μου φαινόταν παράξενο το σκόρ, πάλι το ίδιο θα έκανα, αλλά για όλη τη βαβούρα που έγινε στην πρώτη σελίδα του hwbot.... :(

Αντί τα comments να είναι ΠΑΝΩ στον τίτλο της είδησης, ήταν ΤΕΛΕΙΩΣ άσχετα μ'αυτήν.......Αντί να έχουν να κάνουν με το HOT, είχαν να κάνουν με τον hipro5....... :(

Αν θέλετε βρε παιδιά να πείτε κάτι σε μένα τον ΙΔΙΟ, ανοίξτε ένα θέμα εδώ ή όπου αλλού θέλετε και θα απαντήσω.....Ήταν σωστό αυτό που έγινε εκεί?......και στο κάτω - κάτω ΤΙ τους νοιάζει ΟΛΟΥΣ τους άλλους και ΤΙ σχέση έχουν με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ το report?......

Πείτε ότι κακώς έκανα report.....πείτε ότι θέλετε, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙ..... :blink:

Κακώς έγινε το report?.......OK......Τη σέβομαι τη γνώμη του καθενός......αλλά κι εσείς κακώς γράψατε ότι γράψατε εκεί προσπαθώντας να "μειώσετε" αυτή την Ελληνική προσπάθεια για ΕΝΑ άτομο που "πείραξε" ΕΝΑΝ από σας......ΑΛΛΟ η ΟΜΑΔΑ και ΑΛΛΟ ο χρήστης...... :nothing:

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΔΕ λέω ότι το σκόρ ήταν cheated.......Απλά ήταν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ στο CPU score του και μου φάνηκε παράξενο.....Για να βγάλει κανείς αυτό το CPU score στο Aquamark3 θα πρέπει να είναι ~5300MHz και όχι ~5000MHz που ήταν του Doom - ΔΕ λέω ότι ήταν cheated.....Λέω όμως ότι ΜΠΟΡΕΙ να ήταν bugged και να έβγαλε αυτό το CPU score..........Αυτό εμένα προσωπικά μου φάνηκε υπερβολικό και το έκανα report.....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.........ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ που πέσατε να τη φάτε...... :(

Τέλος πάντων θα το τρέξω κι εγώ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΥΧΝOΤΗΤΕΣ με τον Doom και αν βγεί περίπου το ίδιο CPU score και είμαι λάθος στο report που έκανα, θα ζητήσω δημόσια συγνώμη απ΄τον Doom.....αλλά κι εσείς θα ΠΡΕΠΕΙ ζητήσετε συγνώμη από ΟΛΑ τα παιδιά του HOT γιατί ΔΕΝ σας φταίνε αυτά σε τίποτα..... :nothing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 12:26]

Τέλος πάντων θα το τρέξω κι εγώ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΥΧΝOΤΗΤΕΣ με τον Doom και αν βγεί περίπου το ίδιο CPU score και είμαι λάθος στο report που έκανα, θα ζητήσω δημόσια συγνώμη απ΄τον Doom..... :nothing:

μηπως θα επρεπε να ειχε γινει πρωτα αυτο πριν τον "δωσεις". εγω που το βλεπω τελειως απ'εξω ξερω πολυ καλα οτι σε κατι τετοια ειναι να μη σου μπει η ρετσινια....

anyway ελπιζω να τα βρειτε γιατι οντως ειναι κριμα.πρεπει να αποδειξετε στον γιανγκ οτι υπαρχουν και λαμπρες εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν ως γνωστο τον κανονα;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από naz [Σήμερα, στις 12:46]

μηπως θα επρεπε να ειχε γινει πρωτα αυτο πριν τον "δωσεις". εγω που το βλεπω τελειως απ'εξω ξερω πολυ καλα οτι σε κατι τετοια ειναι να μη σου μπει η ρετσινια....

anyway ελπιζω να τα βρειτε γιατι οντος ειναι κριμα.πρεπει να αποδειξετε στον γιανγκ οτι υπαρχουν και λαμπρες εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν ως γνωστο τον κανονα;)

Κοίτα.......έχω τρέξει ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ Aquamarks στη ζωή μου που ούτε και ξέρω πόσα......ΑΝ ΔΕΝ ήμουν ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι αυτό το CPU score ΔΕ βγαίνει σε αυτή τη συχνότητα, να είσαι σίγουρος ότι ΔΕ θα το έκανα report για εξερεύνηση.....Το αν θα το τρέξω τώρα κι εγώ ακριβώς έτσι, θα το κάνω μόνο και μόνο για να αποδείξω στον ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ότι ήμουν λάθος και για κανένα άλλο λόγο..... :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Πολλά αποτελέσματα από όλες τις ομάδες έχουν link που δεν ανταποκρίνονται.

Κανείς δεν τα αναφέρει και κανείς δεν τα κατεβάζει.

Αυτή η αδιαφορία έχει κάνει το hwbot αναξιόπιστο στα δικά μου μάτια.

Δεν καταλαβαίνω την εμμονή ενός forum να μη συμμετέχει στην κοινή Ελληνική προσπάθεια.

Μόνο τα σκορ ενσωματώνονται.

Δεν χάνεται η ανεξαρτησία του forum ούτε υπάρχει άλλη επίπτωση.

Από τα ελάχιστα που γνωρίζω μου φαντάζει ως αδικαιολόγητη και παράλογη.

Πολύ χειρότερη μου φάνηκε η ανοικτή κόντρα στα Αγγλικά σε παγκόσμιο επίπεδο.

Μόνο προσέξτε ένα πράγμα.

Κανένα forum δεν έχει δικαίωμα να εμφανίζεται ότι εκπροσωπεί μια πόλη ή μια γεωγραφική περιοχή.

Το H.O.T. (Hellas OC Team) όμως, είτε μας αρέσει είτε όχι εμφανίζεται ότι εκπροσωπεί την Ελλάδα.

Έτσι εμφανίζεται στο Εξωτερικό.

Τα "εμείς εδώ που εκπροσωπούμε τους υπερχρονιστές στην Ηλιούπολη, στην Αθήνα, στην Πάτρα στο Ηράκλειο, στα Γιάννενα, στο Βόρειο, στο Νότιο, στον Ανατολικό ή στο Δυτικό χώρο" είναι ότι πιο ανόητο και απαράδεκτο έχω ακούσει.

Comment from Obijuan83

Time: July 12, 2007, 3:58 PM

We are cool...:)

Esas blepo na prospathite na kanete ''anoigmata sto boreio'' xoro...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.