Jump to content



2600XT


Cuore Sportivo

Recommended Posts

280 ευρώ για κάρτα γραφικών δεν είναι και λίγα παιδιά..... εδώ εγώ 170 είχα δώσει πέρυσι για 1900GT, και μου φάνηκαν και πολλά, αν και ήταν καλή η τιμή για τις επιδόσεις. Βέβαια, όντως εξαρτάται τις απαιτήσεις του καθενός.

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτό πιστεύω γενικότερα... Διαλέγεις από την κορυφαια (την 8800GTX) την αμέσως επόμενη (8800GTS ή Χ2900ΧΤ) για να σε καλύψει αρκετα ικανοποιητικά και σε βάθος 1,5 -2 χρόνων (καθε τόσο πιστεύω ότι αξίζει να αγοράζει κανείς καρτούλα γραφικών- μιλάω για το 90% των παιδιών μικρών και μεγάλων που ουσιαστικά θέλουν να παιζουν αξιοπρεπώς κανένα παιχνιδάκι), δίνοντας παράλληλα 40% λιγότερα χρήματα.... Για το υπόλοιπο 10% που επιθυμούν state of the art εξοπλισμό, έχουν το βίτσιο να τα σκάνε κάθε εξάμηνο (και καλά κάνουν -τα βίτσια και οι γυναίκες πληρώνονται) και ξέρουν να εκμεταλευτούν τις δυνατότητες ας πάρουν ότι καλύτερο κυκλοφορεί

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως γίνεται μια κάρτα με υποδιέστερα χαρακτηριστικά (8600gts) να είναι καλύτερη απο μια με ανώτερα (2600 ΧΤ)...κάτι δεν μου κάθεται καλά...Μήπως η ΑΤΙ έχει δώσει βάρος στο DX10 γιατί δεν έξηγήτε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.