Jump to content


Block 11 full copper & HDD 20gb & DVD-rom


Recommended Posts

πωλειται ενα μπλοκ full copper του γνωστου Eleven

ειναι παλιο revision

στα 20e New Price

ενας 20αρης σκληρος Quantum Fireball,που μεχρι πριν κανα 2 μηνες λειτουργουσε πανω σε ενα ΡΙΙΙ,αλλα επειδη πλεον το υπολοιπο συστημα εχει πωλη8ει μου εχει μεινει και 8ελω να μου αδιαζει τη γωνια

στα 10e sold

και ενα Pioneer DVD-Rom ασπρο

στα 5e

κατα προτημηση ατομα απο την περιοχη της Θεσσαλονικης για να γινει η συναλλαγη με συναντηση/παραλλαβη απο το σπιτι μου/σπιτι σας (κατοπην αναλογης συνεννοησης)

αποστολες γινονται πανελλαδικα με οποιον τροπο εσεις θελεται (ΕΛΤΑ,ACS,Γενικη Ταχυδρομικη),με χρεωση παραληπτη,αφου πρωτα προηγη8ει κατα8εση σε τραπεζικο λογαριασμο (γιατι τα λεφτα απο την αντικαταβολη κανουν αρκετες μερες να παραδο8ουν σε μενα και για 20-30 ευρω προτιμω να μην τρεχω 2 φορες στις μεταφορικες)

ενδεικτικα για τα εξοδα να πω πως ενα μπλοκ για vga που ειχα στειλει Αθηνα με Γεν.Ταχ και παραλαβη απο το καταστημα (οχι παραδοση στο χωρο σας) ειχε κοστισει 4.20 ευρω.

edit reason:

price updates

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.