Jump to content



Και τωρα μηχανογραφικό...


Dr.Paneas

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

το απθ πληροφορικης ειναι γνωστο αισχος σε σχεση με αλλα τμηματα της ελλαδος. +οτι δεν εχει δικο του κτιριο και ειναι μαζι με φαρμακευτικη και βιολογικο.

το χημικο παλι ειναι η ατομικη βομβα στο κεντρο της θεσ/νικης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oxide [Σήμερα, στις 13:15]

δηλάδη?κινδινευουμε ανα πασα στιγμη?:D :D

μην το γελας,τοσες ουσιες που υπαρχουν εκει μεσα,χτυπα ξυλο σε περιπτωση φωτιας δεν γλυτωνει τπτ..

@kender

εγω το χημικο ξερω,αν περασετε απο το χημικο η μυρωδια θα σας μεινει αξεχαστη....

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να υπάρχει αντιδραστήρας μέσα σε πόλη, και σε ελληνικό παν/μιο. Απ'όσο ξέρω μόνο ο Δημόκριτος έχει

το φυσικό αθήνας πάντως, έχει συστήματα ψύξης με ήλιο κοντά στους 5Κ :p Οπότε ενδείκνειται και για o/cing-benching :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho [Σήμερα, στις 21:30]

Δύσκολο να υπάρχει αντιδραστήρας μέσα σε πόλη, και σε ελληνικό παν/μιο. Απ'όσο ξέρω μόνο ο Δημόκριτος έχει

το φυσικό αθήνας πάντως, έχει συστήματα ψύξης με ήλιο κοντά στους 5Κ :p Οπότε ενδείκνειται και για o/cing-benching :p

εγω δεν λεω για αντιδραστηρα,αλλα για τις αποθηκες του χημικου που δεν ξερουν οτι αυτοι τι εχουν βαλει εκει μεσα. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GeoBros

κι όμως, το Φυσικό στο ΑΠΘ έχει έναν πυρινικό αντιδραστήρα στο υπόγειο....σε μερικά εργαστήρια τους τον δίχνουν(τον αντιδραστήρα:p)....

Nαι σίγουρα έχουνε έναν μου το είπε φυσικός (μάθημα γαρ για τις εξετάσεις :hehe:) και είναι εντελώς αρχαίος :p

Link to comment
Share on other sites

:D μπα ειπαμε...αν ηταν επικινδινος δεν 8α υπηρχε..ασε που ειναι πολυ μικροσ.. (σχεδον σαν ψυγειακι...σχεδον..)

Εχει χρησιμοποιη8ει...αλλα δεν εμεινε κανεις να το 8υμαται...:D

εχω δει φοτο σε τζαμπα τετραδια φροντηστηριου ..που ελεγαν επισκεψη στον αντιδραστηρα του φυσικου...και καλα. οι επιδειξιες ..

ΤΟ χημικο μυριζει σαν νοσοκομειο/φαρμακειο πηγα προσφατα.:D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να κάνω και εγώ την ερώτηση μου...

Έβγαλα 17.634 και ίσα ίσα που περνάω στη σχολή που ήθελα (Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών :( ). Υπάρχει κανείς που να σπουδάζει στην Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής στην Πάτρα ή στην Πληροφορική του Οικονομικού Πανεπιστημίου στην Αθήνα; Θα ήθελα πολύ να ακούσω γνώμες για αυτά τα δύο Πανεπιστήμια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alfa156 [Σήμερα, στις 18:34]

Παίδες να κάνω και εγώ την ερώτηση μου...

Έβγαλα 17.634 και ίσα ίσα που περνάω στη σχολή που ήθελα (Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών :( ). Υπάρχει κανείς που να σπουδάζει στην Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής στην Πάτρα ή στην Πληροφορική του Οικονομικού Πανεπιστημίου στην Αθήνα; Θα ήθελα πολύ να ακούσω γνώμες για αυτά τα δύο Πανεπιστήμια...

Εγώ έβγαλα 17.523(με γάμσε η έκθεση) και έτσι όπως δείχνουν τα πράματα ετοιμάζω βαλίτσες για Πάτρα. Από ότι έχω ακούσει το Μηχανικών της Πάτρας(πάντα για υπολογιστές) θεωρείτε από τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο στον τομέα-Ύστερα είναι και το Τεχνικό Επιμελητήριο.....Εγώ βέβαια ήθελα Πληροφορικής και Τηλ. του Καποδιστριακού αλλά......

EDIT-Όσο για την ΑΣΟΕ μακριά και αλάγρα διότι είναι τιγκαρισμένο στα Λογιστικά-Οικονομικά και τα σχετικά......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hohenstaufen [Σήμερα, στις 21:55]

EDIT-Όσο για την ΑΣΟΕ μακριά και αλάγρα διότι είναι τιγκαρισμένο στα Λογιστικά-Οικονομικά και τα σχετικά......

Μάλλον συμφοιτητές μας βλέπω. :T:

Πάντως σχετικά με το τμήμα της ΑΣΟΕ, ρώτησε ο αδερφός μου έναν πρώην συμμαθητή του ο οποίος έχει περάσει εκεί, και του είπε πως σε όλα τα εξάμηνα υπάρχουν μόνο δύο μαθήματα τα οποία έχουν σχέση με οικονομικά, και τα οποία μάλιστα είναι και απλά...

Link to comment
Share on other sites

εγω την πληροφορικη και τηλεπικοινωνιων την εχω...αλλα με βλεπω φυσικο αθηνας...

τι να κανουμε...δεν περναει ο ερωτας :D

στο 5ο επιστημονικο πεδιο λεει ανοδο βασεων καπου στις 2000 :zzz: :zzz:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alfa156 [29-06-2007 22:38]

Μάλλον συμφοιτητές μας βλέπω. :T:

Πάντως σχετικά με το τμήμα της ΑΣΟΕ, ρώτησε ο αδερφός μου έναν πρώην συμμαθητή του ο οποίος έχει περάσει εκεί, και του είπε πως σε όλα τα εξάμηνα υπάρχουν μόνο δύο μαθήματα τα οποία έχουν σχέση με οικονομικά, και τα οποία μάλιστα είναι και απλά...

Το βλέπεις για Πάτρα? ’ντε να δούμε μην γίνει κανα μπραφ προς τα πάνω με τις κωλοβάσεις και καταλήξω Πειραιά........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unknown

εγω την πληροφορικη και τηλεπικοινωνιων την εχω...αλλα με βλεπω φυσικο αθηνας...

τι να κανουμε...δεν περναει ο ερωτας :D

Καλά, άμα θα μπεις εκεί μέσα θα σου φύγει ο έρως :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [27-06-2007 19:36]

το απθ πληροφορικης ειναι γνωστο αισχος σε σχεση με αλλα τμηματα της ελλαδος. +οτι δεν εχει δικο του κτιριο και ειναι μαζι με φαρμακευτικη και βιολογικο.

Και τι σε πειράζει MaGiCMaN που είναι μαζί με άλλες σχολές (τρόπος του λέγειν δηλαδή, ο καθένας έχει το όροφό του). Θα κάνεις και τα conne σου με τις άλλες σχολές ;-))

Για το αίσχος που λες σε τι αναφέρεσε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.