Jump to content



AMD CEO Speaks Out Against Intel's "Illegal Tactics"


Shaman

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από michailovits

Κάντε λίγη υπομονή σε λίγο θα δείτε και στο thelab αυτό το νέο.

Εγω το διάβασα σε ένα άλλο φορουμ και επίσης πολλά περιοδικά με υπολογιστές το έχουν σνα πρώτο νέο....

λίγη υπομονή

Ναι αλλά με αυτή την μυστικοπάθεια φίλε μου, δεν πάει μπροστά ποτέ το community.

Όπως εσύ διαβάζεις εδώ κάθε μέρα και ενημερώνεσαι, καλό είναι εφ'όσον έχεις δει κάτι να ενημερώνεις κι εσύ τους υπόλοιπους.

Μπορείς να μας δώσεις λοιπόν ένα λινκ από το forum που το διάβασες να ενημερωθούμε κι εμείς;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από michailovits

Κάντε λίγη υπομονή σε λίγο θα δείτε και στο thelab αυτό το νέο.

Εγω το διάβασα σε ένα άλλο φορουμ και επίσης πολλά περιοδικά με υπολογιστές το έχουν σνα πρώτο νέο....

λίγη υπομονή

LOL...Κοιτα να δείς δεν θα μπορώ να παίζω παιχνίδια.. :hehe:

AMD Will Never close

http://www.domain-b.com/companies/companies_m/microsoft/20070628_ties_up.htm

Αυτό το νέο όμως δεν το έχει κανένας.. :)

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω πως ολα αυτα ειναι προσχεδιασμενα καιρο πριν...

και πως τα συμφεροντα ειναι τεραστια.

Δεν μπορουμε να ξερουμε τι γινεται εκει μεσα.Οι στρατηγικες δεν ειναι αμεσα εμφανισιμες

και αμφιβαλω αν ειναι εμφανισιμες.

Δεν νομιζω πως τα πραγματα ειναι τοσο οφ8αλμοφανη.Και οι δυο εταιριες ειναι κολοσοι.

Και η intel δειχνει πανισχηρη.

Μαλλον οι αποψεις του τυπου "η amd ειναι πληρως ελεγχομενη" αποτελουν απλα γενικευσεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oxide [Σήμερα, στις 15:31]

Δεν μπορουμε να ξερουμε τι γινεται εκει μεσα.Οι στρατηγικες δεν ειναι αμεσα εμφανισιμες

και αμφιβαλω αν ειναι εμφανισιμες.

Δεν νομιζω πως τα πραγματα ειναι τοσο οφ8αλμοφανη.

και εδώ κάπου με έχασες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 15:30]

LOL...Κοιτα να δείς δεν θα μπορώ να παίζω παιχνίδια.. :hehe:

AMD Will Never close

http://www.domain-b.com/companies/companies_m/microsoft/20070628_ties_up.htm

Αυτό το νέο όμως δεν το έχει κανένας.. :)

η τατιανα το είχε απο προχθές :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Μα αυτό είναι το πρόβλημα. ΔΕΝ θέλει να είναι μονοπώλιο. ΔΕΝ μπορεί. ΔΕΝ την αφήνουν οι αντιμονοπωλιακοί νόμοι.

Αυτό που την συμφέρει είναι μια ολιγοπωλιακή αγορά στην οποία να έχει το πάνω χέρι.

Oπα κατσε ρε κουμπαρε,τι με νοιαζει εμενα αν ο ανταγωνιστης δεν μπορει να σταθει?Κ στο κατω κατω κ αλλες εταιριες φτιανουν κατι ψωροεπεξεργαστακια αλλα κ θερια για φαρμες...οποτε κ αυτοι ανταγωνισμος ειναι...

ΔΕΝ πρεπει να υπαρχει νομος πουθενα στη γη που να λεει οτι αν εισαι μονοπωλιο επειδη οι ανταγωνιστες σου ηταν ερασιτεχνες, εισαι παρανομος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 13:21]

Ναι αλλά με αυτή την μυστικοπάθεια φίλε μου, δεν πάει μπροστά ποτέ το community.

Όπως εσύ διαβάζεις εδώ κάθε μέρα και ενημερώνεσαι, καλό είναι εφ'όσον έχεις δει κάτι να ενημερώνεις κι εσύ τους υπόλοιπους.

Μπορείς να μας δώσεις λοιπόν ένα λινκ από το forum που το διάβασες να ενημερωθούμε κι εμείς;

Δεν μπόρεσα να πάρω το λινκ μόνο για αυτό το νέο αλλα είναι εδω http://www.pctechnology.gr/ απο πάνω (απο την αρχή δηλαδή) το 6ο νέο

Link to comment
Share on other sites

Κάντε λίγη υπομονή σε λίγο θα δείτε και στο thelab αυτό το νέο.

Εγω το διάβασα σε ένα άλλο φορουμ και επίσης πολλά περιοδικά με υπολογιστές το έχουν σνα πρώτο νέο....

λίγη υπομονή

Μήπως εννοείς αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77

Μήπως εννοείς αυτό;

Αν μιλάμε για αυτό, τσάμπα τσακωνόμαστε για την MS. Μάλλον η Intelα πρέπει να τα ακούει.

Anywayz, ξεφύγαμε, back on topic pls.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 16:01]

Oπα κατσε ρε κουμπαρε,τι με νοιαζει εμενα αν ο ανταγωνιστης δεν μπορει να σταθει?Κ στο κατω κατω κ αλλες εταιριες φτιανουν κατι ψωροεπεξεργαστακια αλλα κ θερια για φαρμες...οποτε κ αυτοι ανταγωνισμος ειναι...

ΔΕΝ πρεπει να υπαρχει νομος πουθενα στη γη που να λεει οτι αν εισαι μονοπωλιο επειδη οι ανταγωνιστες σου ηταν ερασιτεχνες, εισαι παρανομος...

Ο ανταγωνισμός είναι πολιτικό σύστημα, που εξασφαλίζετε με νόμους.

Αν επικρατήσουν τα μονοπώλια, και πληρώνεις δυο μεροκάματα για μια φρατζόλα ψωμί, τότε μόνο η διατίμηση σε σώζει. Μέθοδος άλλου πολιτικού συστήματος .

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια για τι ειδους bug μιλαμε???

Δηλαδη τοσοι pc-freaks/overclockers/power-user πως και δεν εχουν βρει τιποτα τοσο καιρο που τους τεσταρουν???

Καλα μη λεμε και οτι θελουμε, αν υπηρχε προβλημα η intel θα ειχε φαει κραξιμο απο την αρχη, οχι τοσους μηνες μετα... Propaganda μου μυριζει:devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsakonas

bug?μπας και ειναι απο αυτα τα "errata" που λεει στο μανουαλ του επεξεργαστη οποτε τσαμπα το συζηταμε?

Ώπα μεγάλε τι μου θύμησες, μην ξύνεις πληγές τώρα λέμε... Που είναι όλοι αυτοί που λέγανε πέρσυ για τα errata lists των conroe, και που θα είναι πατάτες και ωρολογιακές βόμβες και ποιος θα τους βάλει στο pc του και τα συναφή...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.