Jump to content



Θελεις EAX και Vista? Πλερωσε κυριε!


ison

Recommended Posts

Επειδή το θέμα μας είναι η Creative κι όχι τα Vista εδώ όμως, συμφωνώ ότι είναι χαζομάρα αυτή η κίνηση που έκανε, αλλά δε θα στιγματίσω την εικόνα που έχω για την Creative τόσα χρόνια από ένα μικρό θέμα. Εγώ ούτε που ασχολήθηκα με αυτό και μέχρι στιγμής δε μου έλειψε καθόλου το ΕΑΧ σε κανένα παιχνίδι.

Και με τέτοια υποστήριξη το να δώσω 7 δεν είναι τίποτα ακόμα κι αν το θεωρώ χαζομάρα: http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=19591

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βίξ [Χθες, στις 23:21]

Απευθύνονται σε χρήστες των Windows Vista.

Απευθύνονται σε όλους τους χρήστες υπολογιστών από εδώ και πέρα που θα βάλουν Windows.

Ή θα χρεώνουν έξτρα το EAX ή θα το καταργήσουν.

Διαλέγεις και παίρνεις.

Εκτός και αν κάποιος επιλέξει να μείνει κολλημένος στα XP αιώνια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βίξ

Σωστά μίλησες Μάριε. Θα το χρεώνουν έξτρα στους χρήστες των Windows Vista.

Ακούγεται σαν το ανέκδοτο "κοστίζει 5 ευρώ, για σένα όμως που είσαι καλός πελάτης, 7".

Και το πιο ξεκαρδιστικό είναι οτι ΔΕΝ είναι ανέκδοτο!

LOOOOLL so true...

Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω...? Το "ανέκδοτο" θα ίσχυε στην περίπτωση που τη χρέωση την έκανε η Μ$... Εδώ την κάνει η Creative... Και εγώ πχ, θεωρούμαι καλός πελάτης τη στιγμή που πήρα μιά κάρτα πριν 5 χρόνια κι έχω ακόμα την ίδια? Κι άντε εγώ πήρα το ακριβότερο μοντέλο... Κάποιος που έχει πάρει το φθηνότερο κι έχει την απαίτηση 5 χρόνια και 3 λειτουργικά μετά να έχει ακόμα υποστήριξη? Το έχουμε από άλλους αυτό? Μήπως διαμαρτυρώμαστε για κάτι που το θεωρούμε δεδομένο ενώ στην πράξη δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.