Jump to content


Σχετικα με ωρες λειτουργιας και προβληματα σε φορητο...


hayabusa

Recommended Posts

Όταν αφήνω το δικό μου λαπτοπ τα βράδια ειδικά τώρα το καλοκαίρι απλα φροντίζω να αερίζεται καλά ή λειτουργώ το Α/C... Το χειμώνα πάντως το έχω αφήσει και έξω στο μπαλκόνι :p σε καλά προστατευμένο σημείο... Όχι χύμα...

Βασικά δεν έχει πάθει τίποτα και είναι 2 χρόνων....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 22:45]

δεν ειναι συμβατό με ολα τα laptops ..

Να βρείτε κάποιο που να υποστηριζεί το laptop σας .

..εχεις να προτεινεις κανενα...?

..γιατι δεν ειναι συμβατο..? και με desktop's ειναι συμβατο..;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, με μια πρωτη και κατοπιν μια δευτερη ματια μου φανηκε αρκετα καλο και ευχρηστο. ενα πραγμα δεν καταλαβαινω μονο: γιατι καθε φορα που το ανοιγω μου μειωνει τη φωτεινοτητα της οθονης στο ελαχιστο; ειναι απο καποια ρυθμιση ισως; το εχει ξαναδει κανεις για να δουμε τι γινεται;

PS: Οι 30 βαθμοι που δειχνει ως θερμοκρασια του επεξεργαστη δεν ειναι υπερβολικα λιγοι;Επισης δεν θα επρεπε να δειχνει δυο ξεχωριστες θερμοκρασιες ( μια για καθε πυρηνα);

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο τι λεει; απο θορυβο πως τα παει γιατι βλεπω και λενε 40 db. Πολλα δεν ειναι; -->http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=42071950&product=560685

Επισης μηπως ξερει κανεις τι διαφορα εχει απο αυτο -->http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=42071950&product=661058

γιατι ετσι οπως τα γραφουν εκει περα δεν παρατηρησα διαφορα σε κανενα σημειο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ηλιας Κ

Παρε το Zaalman... κλασεις ανωτερο...

και κλασεις ακριβοτερο :D . τεσπα...θα δω τι θα κανω. ουτως ή αλλως πριν το Σεπτεμβρη δεν προκειται να κανω τιποτα γιατι οπου να ναι φευγω επιτελους για διακοπες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.