Jump to content



Vivodi + ΟΤΕ = αισχος


nikoszax

Recommended Posts

Αν θέλεις την ψυχική σου ηρεμία μακρυά από vivodi. Παθών και μαθών, επί εποχή αναβαθμίσεων κατέβαζα επί 2 μήνες με 3kb/sec, έπαιζα WoW με 15.000 ping (three zeros) ώσπου ξύλωσα τη DSL και έβαλα dialup μέχρι να με αποσυνδέσουν και να πάω σε άλλο πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι, δεν εχω κανενα αλλο παραπονο εκτος απο αυτο. Ειμαι 3 χρονια πελατης τους (τι πελατης δηλαδη αφου δεν εχω πληρωσει παρα μονο 6 μηνες χιχι) και επι εποχω αναβαθμισεων δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα. Τωρα ξαφνικα παρουσιαστηκε με αυτο. Κατα τ' αλλα, κατεβαζω με υπερβολικα μεγαλες ταχυτητες για 1Μbit και ειμαι σουπερ ευχαριστημενος. :D

Link to comment
Share on other sites

Και γω δεν έχω παράπονο εκτός από την συγκεκριμένη καθυστέρηση.

Η adsl μου είναι στα 2Mbit,δεν είχα ποτέ προβλήματα με διακοπές εδώ και 2μιση χρόνια που είμαι πελάτης και "βρέξει χιονίσει" δεν κατεβάζω με λιγότερο από 200kb/sec αφού σχεδόν πάντα είμαι στα 205 με 215.

Επίσης η σταθερή της τηλεφωνία έχει αρκετά χαμηλά τιμολόγια,πληρώνω πολύ λίγα κάθε μήνα.

Γι αυτό κάνω υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.