Jump to content



Gears of War announced for PC


Maximus

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Να δω τι θα πρωτοπαιξουμε....

Eχουμε και λεμε : Crysis - Gears Of War - The Witcher - Hellgate London - COD4 -

Bioshock (ακομα το εχω και καθεται)

Kαι μολις ξεκινησα και τον διαβολο (WOW).......

Mα και αυτοι οι χριστιανοι ουτε συννοημενοι να ηταν....:p Ολα μαζεμενα τα βγαλανε

So much little free time so many games to play :cry:

Link to comment
Share on other sites

Crysis

Episode 2

CoD 4

Painkiller

Timeshift

Jericho

και τωρα Gears of War....τι να πρωτοπαιξεις????? Ακομα το bioshock δεν τερματησαμε.

@knight_77

Μεσα στο μυαλο μου εισαι?:D

Το Crysis θα παει τελευταιο μπας και βγει καμια καινουργια καρτα μεχρι το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

οντως χαμος..

απο την λιστα που βαλες αφαιρεσα jericho και painkiller..να ελαφρυνω λιγο

Εγω με αυτα ασχολουμε τωρα...ισως δεν θα συνεχισω το Painkiller. Ειναι λιγο μια απο τα ιδια...και Jericho στο ιδιο στυλ ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει...

επιτέλους κατάλαβα γιατί είχε γίνει τόσος ντόρος με αυτό το παιχνίδι στο ΧΒΟΧ.

Τα παιδιά είδαν τόση δράση μαζεμένη που τους έφυγε το κλαπέτο, λογικό είναι που κάναν έτσι.

Βέβαια ΟΥΤΕ με σφαίρες δε θα το πήγαινα για best game κτλ ούτε θα του δινα τέτοια σκορ. Όχι ότι δεν είναι ποιοτικό, είναι καταπληκτικό για το είδος του (ποιο Lost Planet τώρα) αλλά είναι ακριβώς αυτό το 9.0άρι που πήρε από το Gamespot (συμφωνώ με το Gamespot, χαθήκαμε :D).

Aπλά επειδή κάποια πράγματα για τις κονσόλες ήταν αφύσικα και πρώτη φορά τα έβλεπαν μάλλον έδειξαν παραπάνω ζήλο (ή έπεσε περισσότερο λάδι...).

Halo, Gears of War, Oblivion (<- I hate vanilla), κτλ, πήραν αφύσικα υψηλά σκορ στις κονσόλες ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Εμένα πάλι.. μετά το crysis όλα μου φαίνονται απλές οδοντόκρεμες :p

Εντάξει περνάει ευχάριστα η ώρα σου αλλά δεν είναι και καμιά παιχνιδάρα. Πάντως είναι πολύ ελαφρύ.

Λογικα ειναι τοσο ελαφρυ οσο και τα υπολοιπα παιχνιδια σε Unreal 3 Engine...οπως Bioshock, UT...με μια 8800 ή 2900 πρεπει να παιζει ανετα στο full.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 14:54]

Λογικα ειναι τοσο ελαφρυ οσο και τα υπολοιπα παιχνιδια σε Unreal 3 Engine...οπως Bioshock, UT...με μια 8800 ή 2900 πρεπει να παιζει ανετα στο full.

Αρκει να υπαρχει ενας c2d απο πισω σε σεβαστη συχνοτητα, cpu intensive engine οπως και οι προηγουμενες εκδοσεις :mad:

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι τα σπαει σε xp που το δοκιμασα γιατι σε μενα, με vista 32, δεν παιζει μου βγαζει αυτο καθε φορα που παω να ξεκινησω να το παιξω, ενω θα επρεπε να εχει επιλογες, δεν ξερω τι φταει, εχω απεγκαταστησει magic iso,deamon,nod32 αλλα τπτ αν κανεις αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα κ βρει λυσει ας ποσταρει.

post-5467-1416073258,6609_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22

Το έχει παίξει κανείς τελικά?

Είναι καλύτερο από το Timeshift?

Δεν έχω παίξει το Timeshift αλλά αν σ'αρέσει η δράση, τα sci-fi παιχνίδια και τα Post Apocalyptic σκηνικά, είναι απίστευτο.

Θεωρώ ότι είναι πολύ ανώτερο από τα Halo που τόσο άρεσαν στους ΧΒΟΧάδες, η μόνη πρωτοτυπία του Halo είναι το ίδιο το Halo (ο δακτύλιος).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 01:19]

να ταν και fps...κατα τα αλλα ειναι πολυ δυνατο

Για να μην κολλάμε στο Crysis....και τρέχει νεράκι γάργαρο στα 1900 με όλα fulll......Unreal Engine 3 είσαι κορυφή....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstavUnreal Engine 3 είσαι κορυφή....

ναι αλλα CryENGINE2 ειναι ενα σκαλι πιο πανω οπως και να το κανουμε...απλα μας βολευει πιο καλα η Unreal Engine 3...με το ηδη υπαρχον hardware που χουμε...

Link to comment
Share on other sites

- Επαναλαμβανόμενο μέχρι αηδίας από τα πρώτα 5 λεπτά το gameplay στο SP...

+ Ωραία δουλειά στα γραφικά και πανέμορφα σκηνικά...

+ Ελαφρύ παιχνίδι...

+ Ωραία movements...

Με τόσες παιχνιδάρες που έχουν βγει, επισκιάζεται πλήρως, imho...

έπρεπε να είχε βγει νωρίτερα, θα είχε προκαλέσει μεγαλύτερο ντόρο στην pc gaming σκηνή, τώρα είναι αργά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.