Jump to content


Gears of War announced for PC


Maximus

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

τι σας αρεσε απο αυτο το παιχνιδι..δεν μπορω να καταλαβω

περα απο τα πολυ καλα γραφικα...και τον αψογο ηχο

κατα τα αλλα ειναι πολυ λιγο...το aim ειναι αστειο για παιδακια....τα οπλα ειναι μουφα.. πατας τo mouse και αρχιζει το οπλο και βαραει οπως να ναι και οπου να ναι...

τελικα ισως μερικα παιχνιδια θα ταν καλυτερο να μεναν σε κονσολες...

καθως το gaming στα pc εχει προχωρησει σε αλλο επιπεδο..

Link to comment
Share on other sites

Ρε χαμένε

Το παιχνίδι δεν το κοιτάς με βάση το aiming και το πόσο damage κάνουν τα όπλα. Αν ήταν έτσι χαθήκαμε, θα παίζαμε όλοι Serious Sam.

Μια χαρά είναι το παιχνίδι ξαναλέω. Μ'άρεσε σα σενάριο επιστημονικής φαντασίας, έχει γαμάτο ήχο, εφέ, κτλ κτλ.

Αν θέλω σημάδια παίζω instagib με τα botάκια μου στο UT2K4 (δε σου λέω επίπεδο, μάντεψε :p)

Link to comment
Share on other sites

Δεξί κλικ βρε, δε σημαδεύουμε με την "απλή" κάμερα :D

Παίξε αρκετά με τα double taps στα πλήκτρα - έχει απίστευτη κίνηση και κάνει το παιχνίδι πολύ πιο διασκεδαστικό (και εννοείται εύκολο).

Την πρώτη φορά που "τράκαρα" σε τοίχο έπαθα πλάκα, νόμιζα θα τον σπάσει. Κορυφαία κάμερα και απίστευτο motion capture...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παληκαρια τι γινεται με αυτο το παιχνιδι????

Εχω τρελο stuttering και flickering...οταν κανω force το vsync γινεται ακομα χειροτερο.

Η κατασταση διορθωνεται οταν βαζω να τρεχει το d3d overrider με tripple buffer enabled αλλα μετα απο μερικα λεπτα τρωω error και με πεταει απο το παιχνιδι.

Απο οτι ειδα γινεται χαμος σε ολα τα fora ολος ο κοσμος εχει προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Omg και έλεγα φταίει η GX2!

Δεν είναι και ανυπόφορο αλλά ένα παγωματάκι κάθε 2 λεπτά το τρώω.

Eγω το τρωω καθε 5-6 δευτερα. Ειναι δυνατο να βγαινουν παιχνιδια με τετοια bugs?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.