Jump to content



HELLLP Η ΚΑΡΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ


michailovits

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από spc

απόντος του Νούρημ..) :p

All that (s)he wants is another baby

(S)hes gone tomorrow boy

All that (s)he wants is another baby

Αρχική απάντηση από darkCount

Αν δεν θες...coolάρισε και μην φουντώνεις περισσότερο διάφορες καταστάσεις. Παλιζζζζζζ

Με λίγο συντακτικό ο κόσμος μπορεί να γίνει καλύτερος.

Πραγματικά όταν κάποιος δημοσιεύει ένα ασύντακτο με ατάκτως ειρρημένα νοήματα κείμενο με σκοπό να το διαβάσουν άλλοι πλην του εαυτού του, οι βασικοί κανόνες της ελληνικής γλώσσας πρέπει να είναι παρόντες, αλλιώς αν δεν βγαίνει νόημα ο καθένας μπορεί να γράφει ό,τι νά ναι (όπως το άνωθεν τμήμα του ποστ μου).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από sotiris

Με λίγο συντακτικό ο κόσμος μπορεί να γίνει καλύτερος.

Πραγματικά όταν κάποιος δημοσιεύει ένα ασύντακτο με ατάκτως ειρρημένα νοήματα κείμενο με σκοπό να το διαβάσουν άλλοι πλην του εαυτού του, οι βασικοί κανόνες της ελληνικής γλώσσας πρέπει να είναι παρόντες, αλλιώς αν δεν βγαίνει νόημα ο καθένας μπορεί να γράφει ό,τι νά ναι (όπως το άνωθεν τμήμα του ποστ μου).

Come again?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Come again?????

Αρχική απάντηση από michailovits

Ίσως να θυμάστε όλοι το πρόβλημα υπερθέρμανσης που είχα με την gecube χ1950pro μου.

Την πήγα στο eshop και ενω περίμενα 10 μέρες μου λένε σήμερα (πήρα τηλ.στο ευγενέστατο πραγματικά service του eshop στην Αθήνα)και μου λένε πως η κάρτα δεν καλύπτετε απο εγγύηση.

Μου λένε πως την έχω ξεβιδώσει και η εταιρία σαν ετερία δεν μπορεί να την πάρει για να την αλλάξει.

ΟΚ , ως εδω

αλλα εγω ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ!!!

Υπάρχει μια πιθανότητα να την πίραξε ο τεχνικός που πήγα το pc μου για να το δει αν και δεν νομίζω.

Παιδιά τι θα κάνω την πήρα την κάρτα πριν απο 3βδομάδες 166!!!!

Και η κάρτα είναι ανήκανη λόγο προβλήματος να τρέξει τα παιχνίδια

Σας ικετεύω βοηθήστε με να βρω μια λύση γιατι θα τρελαθώ εχω φρικάρει τώρα!

Και λέω το άλλο εγω τώρα, πες οτι την άνοιξα αυτοί που το κατάλαβαν?

Επίσης να πω πως στο site τους δεν υπάρχει διαθεσιμότητα αυτής της κάρτα και ενας φίλος μου λέει πως είπαν αυτο το παραμύθι (αν οντως δεν έχει ανιχτεί η κάρτα) για να μη την αλλάξουν.

Δεν ξέρω πραγματικά

Ρίχτε ιδέες γιατι το απογευμα θα πάω και οπως το βλέπω θα γίνει βιετναμ εκει πέρα....

απο την αλλα αν δεν συμββαστούν θα ήθελα να προσπαθίσουμε να βρούμε μια λύση για την κάρτα που με τόσο κοπο απέκτησα....(ενας θεος ξέρει τι τράβηξα για να μου την πάρει ο μπαμπας μου...)

PLEASE HELP!!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω. Με quotάρεις και λες κάτι για συντακτικό και κανόνες ορθογραφίας κτλ....

Σε ρωτάω τι εννοείς....και μου quotάρεις το αρχικό κείμενο....

Link to comment
Share on other sites

λογικα ο σωτος εννοει οτι αρχικα το κειμενο του michailovits ειναι τοσο κακογραμμενο και ηταν αναμενομενο το thread να παρει αυτη τη μορφη.

οπως και να χει εγω προτεινω λιγο υπομονη απο ολους μεχρι να ξεκαθαρισει ο michailovits με ενα πληρες και ορθολογιστικα γραμμενο κειμενο τι ακριβως συνεβη τις προηγουμενες ημερες και τι αποτελεσμα τελικα ειχε απο το service

Link to comment
Share on other sites

ρε πως την εχετε δει μερικοι εδω μεσα??..αγοραζετε κατι ,το ανοιγετε ,το πειραζετε το σπατε ,το χαλατε ή του κανετε οτι αλλο θελετε και μετα ζητατε αντικατασταση?..και μαλιστα με υφος συνειδητοποιημενου καταναλωτη.. ''αν δεν μου τ'αλλαξετε θα παω ινκα σινκα μινκα και στα καπακια στον Ευαγγελατο!!!...για τις απλες περιπτωσεις τουλαχιστον σκεφτειτε πιο ΛΟΓΙΚΑ!!!

πχ ο michailovits θα μπορουσε να πει στα τζιμανια του eshop '' και πως θα βαλω to ARCTIC COOLING VGA SILENCER που πουλατε??χωρις παστα?? ''...για τις χοντρες κραυγαλεες περιπτωσεις δεν το συζητω καθολου..τουμπεκι και δρομο..γι'αυτο λοιπον σκεφτειτε περισσοτερο προτου πατε μανουριασμενοι στο καταστημα..ετσι ,ακομα και δικη σας μ@λ@κι@ να ειναι ,υπαρχει πιθανοτητα να ''δικαιωθειτε''...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από michailovits

Και σου απαντώ:

*Αν όντως έβαλε κάποιος πάστα αυτό είναι ο τεχνικός μου, ο οποίος υποστιρίζει πως δεν την ακούμπισε την κάρτα.To έχω πει 200 φορές.Ε ας τις κάνουμε 201!

*Την κάρτα την άνοιξε ο τεχνικός του eshop (το είπαν και απο το κατάστημα-θα σας πω παρακάτω)

*1 άτομο.Ο τεχνικός του eshop.

*Εσυ λες να σας δουλεύω??Μάλλον εσεις οι τρεις με δουλεύτετε

Εξακολουθείς να γράφεις ακαταλαβίστικα.

Στο ένα σου ποστ λες..."Έβαλα και πάστα και δεν άλλαξε τίποτα" και τώρα μου λες ΑΝ καποιος έβαλε είναι ο τεχνικός μου.

1 το κρατούμενο

Λες επίσης ότι την κάρτα την ανοιξε ο τεχνικός του eshop. Μόνο αυτός? Και ο τεχνικός ο δικός σου ποιυ είπες πριν? Α ξέχασα είπες ΑΝ....

2 τα κρατούμενα

Πόσοι έπιασαν αυτή την κάρτα...πάλι λες μόνο τον eshop. Χμμμ εκείνος ο άλλος ο τεχνικός σου όμως? Αααα είπες ΑΝ...το ξέχασα πάλι.

3 τα κρατούμενα

Πασιφανέστατα μας δουλεύεις ψιλο γαζί!!!!!

Επειδή λοιπόν δεν καταλήγει κάπου αυτό το θρεντ αυτό γιατί τα δεδομένα είναι ομιχλώδη στην καλύτερη περίπτωση....καλή σου τύχη ότι και αν κάνεις με την κάρτα. Το παρόν μπάχαλο μεταφέρεται στην σπηλιά με τις αράχνες εφόσον δεν προσφέρει κάτι πέρα απο παρεξηγήσεις.

Αν κάποιος νομίζει ότι έχει κάτι να πει ακόμα ας μου στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.